Technologie

Xiaomi Watch Color akıllı saatin fiyatı ortaya çıktı

Sürpriz oluşturan model Xiaomi Watch Color akıllı saat için en önemli detay da kendisini gösterdi. Akıllı saatin fiyatı ortaya çıktı.

Xiaomi Watch Color, bir anda ortaya çıkmasıyla sürpriz olan bir akıllı saat modeli oldu. Karşımıza Mi Watch’tan farklı olarak 1,39 inç 454×454 piksel renkli yuvarlak ekrana sahip bir gelişmiş saat çıkaran firma, biliyorsunuz modelin tüm detaylarını 3 Ocak tarihinde paylaşacak. İşte bu paylaşım öncesinde saatin fiyatı kendisini gösterdi. Sızan görsele göre şık saatin yaklaşık olarak 115 dolarlık bir satış fiyatı bulunuyor. Buna göre fiyat performans oranı yüksek olacak izlenimi oluşturan ve yuvarlak saat sevenleri çok memnun eden model, görebileceğiniz üzere yan tarafında iki adet fiziksel buton taşıyor. Bünyesindeki 420 mAh piliyle 2 haftalık bir kullanım ömrü sunan saat, su geçirmiyor. Birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabilen Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor. Siyah yanında gümüş versiyonu da bulunan akıllı saat, Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color akıllı saat Türkiye’de satılacak mı?

İlk çıkışını her zaman olduğu gibi Çin’de yapılacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz hafta Mi Watch modelini henüz Türkiye başta olmak üzere global pazara çıkarmayacağını duyduğumuz firma, bu açıdan yeni modelini de buraya getirmeyecektir. Ancak her zaman söylüyoruz. Bu her iki akıllı saat modelinin de resmi olmayan kanallar ile Türkiye’ye geleceğini düşünüyoruz.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"