Sozialen Medien

#Yasak Elma’da bu sezon bomba gibi sürprizler var! Barış Kılıç’tan olay sözler! #SosyalMedya #Tv #BB

Yasak Elma’da bu sezon bomba gibi sürprizler var! Barış Kılıç’tan olay sözler!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Yasak Elma dizisi pazartesi akşamlarının yükselen yıldızı konumunda.AB grubunda 71.bölümün hem Çukur hem de Sefirin Kızı’nı geçmesi dizide moralleri yükseltti. Özellikle son bölümlerin çok beğenilmesi ve bunun reytinge yansıması ekipte keyifleri yerine getirdi.

Bu durumu doğrulayan Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç, dizinin gitgide yükseliş sergilediğini ve son birkaç haftadır da çok ciddi bir ivme yakaladığını anlattı. Gerçekten de Yasak Elma dizisi 3. sezonda bambaşka. Yapım sanki her yeni bölümü ile izleyicilere daha da çok keyif verir hale geldi.

“Bu da mı oldu” dedirten o kadar çok olay gelişti ki, bu durum da izleyicilerin ekran başında adeta nefes almazcasına diziye bağlanmalarını sağladı. Barış Kılıç, yeni bölümler için de bomba gibi ifadelerde bulundu.

  #Thelma Buabeng: „Es ist Zeit für eine Staffelübergabe an die nächste Generation“

Alışveriş yaparken görüntülen oyuncu, bu sezon için geride 13 bölüm kaldığını ve çok ilginç hikayeler yaşanacağına değindi. Kılıç,”Bu sezonun daha önümüzde yayınlanacak 13 bölümü var. 13 bölümde çok ciddi hikayeler var. Çok sürpriz şeyler olacak. Sağlam sürprizler olacak. Senaristlerimizin eline sağlık demek lazım. Her hafta insanlar ‘vav bu da mı oldu’ falan diyor. Gerçekten heyecanı çok yüksek. Bu sezon sonuna kadar da yükselerek devam edecek” açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Barış Kılıç, 4. sezonu da çekileceği bilinen dizinin önümüzdeki sezon nasıl bir yönelim içinde olacağı konusunda ise herhangi bir bilgisinin olmadığını belirtti.

İşte o röportaj:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

  #The Witcher: Blood Origin – Prequel-Serie verzögert sich, Hauptdarstellerin springt ab

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"