Sozialen Medien

#Yazlık dizi Sen Çal Kapımı’nda Hande Erçel ve Kerem Bürsin buluşuyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Yazlık dizi Sen Çal Kapımı’nda Hande Erçel ve Kerem Bürsin buluşuyor!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Kerem Bürsin ve Hande Erçel iddialı yeni dizide… Mucize Doktor dizisinin de yapımcısı olan MF Yapım, Fox TV için hazırlıklarını sürdürdüğü Sen Çal Kapımı isimli dizi projesi için başrol oyuncularını belirledi.

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Sen Çal Kapımı isimli dizinin başrolü için Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile anlaşma sağlandı. İki oyuncunun da imza aşamasında olduğu belirtiliyor.

Dizinin yönetmenliğini Her Yerde Sen’i de yöneten Ender Mıhlar yapacak. Senaryoyu ise Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Sen Çal Kapımı isimli yazlık dizinin Nisan ayının ortalarında çekimlerine başlanması planlanıyor.

  #Ruby Rose verteilt Arschtritte im Trailer zum Actionfilm The Doorman mit Jean Reno

Hatırlanacağı üzere Kerem Bürsin şu aralar Aynen Aynen isimli mini dizide Nilperi Şahinkaya ile birlikte yer alıyor. Oyuncuya Duru Tiyatro’nun kurucusu da olan Emre Kınay’dan tiyatro teklifi yapılmıştı.Ancak Bürsin, dizi ile tiyatroyu bir arada götüremeyeceğini söyleyerek reddetmişti. Kerem Bürsin’in reddetmesinin altında Sen Çal Kapımı dizisi mi var, merak edildi.

Hande Erçel ise Halka dizisinin ardından Azize ile yeni sezona başlamıştı.Ancak yapım Aralık ayında apar topar yayından kaldırılmış, final dahi yapmasına izin verilmemişti.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"