Sozialen Medien

Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak?

Yemin dizisinin yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak sizler için Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak? konusundaki fragman özet ve tüyoları buraya yazmak istiyoruz. Yemin dizisi 4 Aralık çarşamba günü 133. bölüm ile ekrana gelirken Yemin dizisinin 134. bölümü 5 Aralık perşembe günü yeni özeti ve fragmanı izle ekrana gelecek. Yemin dizisi 135. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Aralık cuma yayınlanacak ve Kanal 7 de ekrana gelecek.

Yemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti FragmanıYemin 133.-134.-135. Bölüm Özeti Fragmanı (4-5-6 Aralık) Neler Olacak?

Yemin dizisi 133. bölümde Cemre ve Cavidan’ın çıkarları çatışmaya başlayınca Cavidan Talaz’ı Cemre’nin üstüne göndermiş ve Cemre Cavidan’a karşı bir oyun oynamaması ve bildiklerini anlatmaması için sert bir şekilde uyarılmıştır. Cemre ise amacına ulaşamayınca Cavidan’ı tehdit etmeye başlamış ve tüm bildiklerini anlatmakla tehdit edip onu iyice kızdırmıştır.

Emir ise izlemesi gereken CD lere bir türlü vakıf olamamış. Gerçekleri öğrenemediği için Reyhan’ın üstüne yüklenmeye devam etmektedir. Nigar ise bir çok şey bildiği için artık Cavidan’ın kendisini tehdit edemeyeceğini anlamış bu yüzden ona karşı daha cesurca davranmaya başlamıştır. Nigar Sefer’in paralarını sakladığı eski sobayı eskiciye satmıştır ve Nigar paralarının kaybolmasının üzüntüsünü yaşar. Diğer yandan Kemal bey evliliklerinin sahte olmasıyla ilgili derin üzüntüler içine girer. Narin ise onun bu halinden hiç memnun değildir. Endişe edilecek bir şey yok dese de Kemal bu konuda oldukça hassas davranır. Ne Narinin kırılmasını ister ne de işlerinin bozulmasını..

4 Aralık Yemin 133. Bölüm Özeti FragmanıYemin 133. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Aralık Çarşamba

Reyhan Emir istemese de temizlik şirketinde çalışmaya devam eder. Şirketin son olarak gönderdiği Orhan Bey’in evine gider. Ancak Reyhan’ın gelmiş olduğu evde Orhan Bey’i ararken karşısına Emir çıkar. Emir bilinçli olarak Reyhan’ın temizlik şirketinden aldığı adrese gitmiş ve onun karşısına çıkmıştır. Emir gerçekleri öğrenene kadar peşini bırakmayacağımı söylemiştim der Reyhan’a. Böylelikle hem dediğini yapmış oldu hem de Reyhan’ı gölge gibi takip ettiğini hala onu sevdiğini gösterdi.

YEMİN DİZİSİ 133. BÖLÜMDE NELER OLACAK ÖZETİ: Emir boşanmalarının gerçek sebebini Reyhan’a sorar. Gerçekten neden boşandıklarını öğrenmeden bu evden çıkmayacaklarını söyler. Emir kadar Reyhan’da inatçıdır. Bir taraftan temizlik yaparken diğer taraftan sessiz kalmaya devam eder. Emir ve Reyhan evde kaldıkları sürede birbirlerine daha çok yaklaşırken bu arada Cemre’nin Talan ile mücadelesi sonrasında Talaz’ın evinden kurtulur ve Cemre Emir’i arayarak ona bir itirafta bulunur. Sizce Cemre Emir’e neyi itiraf edecek. Diğer yandan Nigar Cavidan Hanım’a gelerek 1 Milyon gibi büyük bir para ister. Bu kadar büyük bir parayı duyan Cavidan çıldırır.

Sizce Yemin 133. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Aralık Çarşamba günü aynı evde uzun süre kalacak olan Emir ve Reyhan arasında neler olacak? Emir öğrenmek istediği gerek ayrılık nedenini öğrenebilecek mi? Emir gerçekleri Reyhan’dan mı yoksa başkasından mı öğrenecek? Yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyoruz..

Yemin 134. Bölüm Özeti Fragmanı 5 Aralık Perşembe

YEMİN DİZİSİ 134. BÖLÜMDE NELER OLACAK ÖZETİ:  Eve giren hırsıza kahramanlık yapmak yine Emire düşer, her adım onu Reyhana daha da yakınlaştırır. Evli günlerindeki kadar yakındır ama tek arzusu kendisinin bilmeyip Reyhanın bildiği sırdır. Reyhan ne zaman anlatacak sırrını?

Köşeye iyice sıkışan Cavidan beklenmedik bir şekilde Cemrenin eline düşer ve Cemre tüm hırsını ondan çıkarır. Ancak Talaz boş durmaz ve Cavidan zor zamanda onunda sırt çevirmesiyle şaşırır kalır. Talaz diğer yandan da Kemal beyi didik didik edip inceler. Son çektiği görüntülerle onu köşeye sıkıştırmak ister. Sizce Talaz amacına ulaşacak mı?
Emir Reyhanın Cemrenin adını duydukça gerildiğini anlar ve kesinlikle Cemreden kaynaklanan bir sorun olduğunu anlar. Ancak bunun Reyhan tarafından itiraf edilmesini bekler. Cavidan ise Reyhanı yastıkla boğup bu dertten tamamen kurtulmayı düşler.Yemin 134. Bölüm Özeti Fragmanı 5 Aralık Perşembe

Yemin 135. Bölüm Özeti Fragmanı 6 Aralık Cuma

Yemin dizisinde Cavidan Reyhanı tamamen susturmak için yolu bulur ve eline geçen yastıkla Reyhanı boğmak ister. Onun sayıklayarak dahi gerçekleri söylemesinden çok korkmuştur. Peki Reyhan kurtulacak mı? Elbette kurtulacak, Emir ona kızarak sen sustukça hiç bir şey çözülmüyor ne zaman konuşacaksın diye çıkışır. Ancak haftanın sonunda kötü haber duyulur. Reyhan ve Cavidan Emirin kaza yaptığı haberini alır. Reyhan başına gelecekleri biliyor gibi üzgündür. Anlatmadığına bin pişman Emire bir şey olmaması için dua eder.. İşte fragman.. Haftanın finalinde yine bir gelişme olmadan haftanın bittiğine şahit oluyoruz. Bakalım Emirin kaza yapması sonrası bir gelişme olacak mı?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!