Sozialen Medien

Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık

Kanal 7 ekranlarında devam eden Yemin dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Yemin dizisi 138. bölüm 11 Aralık çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yemin dizisi 139. bölüm özeti ve fragmanı 12 aralık perşembe günü ekrana gelirken Yemin dizisi 140. Bölüm Özeti Fragmanı 13 Aralık cuma günü Kanal 7 de izleyiciler ile buluşacak. Kısacası Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık tarihlerinde yeni gelişmeler ile devam edecek.

Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 AralıkYemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık

Yemin 138.-139.-140. Bölüm Özeti Fragmanı 11-12-13 Aralık çarşamba perşembe ve cuma günleri izleyici ile buluşmaya devam edecek. Yeni bölümlerde neler olacak. Emir ile Reyhan arasında nasıl bir gelişme olacak. Reyhan Emir’in suçsuz olduğunu anladığına göre yeni gelişme ne olacak ikiliyi evlilik mi bekliyor seyircilerin merakla bekledikleri en önemli sorulardan birisi bu olacak. Reyhan çok evhamlı olduğu için her şeyin altından olumsuz bir şey çıkacak sanıyor. Emire olan yakınlığı Cemre ve Cavidan sayesinde boşanmayla sonuçlansa da yine evlenmek zor olmayacak. Yeni bölümlerde hızlı gelişmeler bekleniyor.

Yemin dizisi 138. bölüm Özeti 11 Aralık çarşamba Fragmanı

Emir ve Reyhan arasındaki yakınlaşma devam ederken Emir yaptığı sürprizlerle Reyhanın gönlünü kazanmaya çalışır. Ancak Reyhanın aklında hep Cemre ve Cavidan vardır. Onların yaşattığı hezeyanlar o kadar derin o kadar acımasız ki Emir’in yaptığı sürpriz ve jestler Reyhanı sevindirip mutlu etse de onu düşüncelerden alıkoyamaz. Ancak yine de Reyhanın mutluluğu yüzünden okunur ve oldukça güzel zamanlar geçirmeye başlar Emirle.. Yemin dizisi 138. bölüm Özeti 11 Aralık çarşamba Fragmanında yaşanacak gelişmeler neler kısaca yazalım hemen:

Emir artık Reyhanın kendisinden neyi sakladığını yani kısacası tüm gerçekleri çözmek üzeredir. Reyhan da Emirin suçsuz olduğunu öğrenmiş ve Cemrenin yalanlarına kumpasına inanıp yuvasını yıkan boşanma işlemine giriştiği için kendisini suçlamaktadır. Talaz ise gözü dönmüş şekilde Cemre ve Cavidanın yaptıklarını adeta burunlarından getirmeye devam eder, onlara işkenceyi yine kendi tuzaklarında kullandığı Talazın yapması ise tam bir ibret abidesi olmuştur. Cemre ve Cavidanı Talazın elinden kurtarmak ise bakalım kime düşecek.

https://www.youtube.com/watch?v=8F4K7SFoXtw

Yemin dizisi 139. bölüm Özeti 12 Aralık perşembe Fragmanı

Emir ve Reyhan artık öğrenmeleri bilmeleri gereken her şeyi bir bir öğrenmeye başlarlar. Emir videoyu izlerken Reyhan ise Talazın Cemreyi tuttuğu yeri bulur. Ancak Reyhanın ayağı saksıya takılıp ses çıkarınca Talaz ve Cemre Reyhanın kendilerini bulduğunu öğrenir. Talaz ise gözü dönmüş vaziyette Reyhanı yakalar. Sizce Talaz Reyhana ne yapacak? Yemin dizisi 139. bölüm Özeti 12 Aralık perşembe Fragmanı ile aşağıda sizlere sunulmuştur.

Yemin dizisi 140. bölüm Özeti 13 Aralık Cuma Fragmanı

Talaz Reyhanı da esir alınca Emir için işler değişir. Ancak Talaz tüm tuzakları kurar ve Emirin Reyhana ulaşacağı tüm yolları tutar. Emir hala Cemrenin yaptığı oyunların farkına varmezken Cemre çoktan itiraf etmiştir tüm yaptıklarını. Reyhan ise Cemreden duydukları karşısında adeta yıkılır kalır, Emiri kaybetmemek için Cemrenin yaptıklarına inanamaz. Diğer yandan Masalı kaçırmak için harekete geçen adamlar bunu başaracak mı dersiniz?

Emir tarafından köşeye sıkıştırılan Reyhan, hiç ummadığı bir bilgiyle karşılaşır. Müfettişin olumsuz raporu Kemal ve Narin’i zor durumda bırakınca; Kemal, Masal’ı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Yorumcumuz Candan hanım Ne dedi: Merhabalar, sevgiler..
Dizi film sektoru oldukca zor ve meşakkatli bir sanat dalı. Tüm sanat dunyasina ve sanatcilara sabirlar ve saygilarimizi sunariz. Internet dunyasinin fenomen olmasiyla TV dunyasinin pabucu büyük oranda dama atıldı. Internet dizileri en fazla 10 bölumlük kaliteli heycanli senaryolariyla seyirciyi cezbediyor. Tabi seyirci bunu aylik belirli bir ucret karsiliginda izleyebiliyor. Bütcesi olmayan yine TVye mecbur kaliyor. TV dizilerimizin hem suresi hem de birbirinin tıpkisi ayni protetip senaryo örgüsü hem seyirciyi hem oyunculari bıktırmış durumda. 2 bucuk saat dizi mi olur kardesim. Ozetleriyle birlikte bir diziyi izlemek tam 4 saate mâl oluyor. Bu uzun sureleri de doldurabilmek icin sagolsun senaristlerimiz yiyip ictigi, hayal edip etmedigi, uzaydaki gokyuzundeki tüm sacmaliklari ve karmasayi anlatmaya çalisiyor. Üfürükten teyyare selam soyle o yare hesabi. Eskiden haftalik diziler 1 bucuk saat, günlük diziler 40dk falandi. Hersey yerli yerinde anlatilir halka hitap eden yapimlar olurdu. Bir dizi setinde en az 100 kisi ekmek yiyor. Işikcısindan kameramanina, makyözunden çaycısîna kadar herkes o işten para kazaniyor.Ama dizi reyting canavari yuzunden aniden yayindan kalkinca herkes issiz kaliyor. Allah rizasi icin hem şu dizi surelerini kısaltin hem de “sanat toplum icindir” anlayisini biraz daha baskin tutun. Serveti funun tarzinda bir dizi dunyamiz var. “Sanat sanat icinse hersey mubah” hükmü. İnsanlar artık yalılari villaları ölümcül yapmacik asklari değil ; hayatin icinden birseyleri izlemek istiyor..

Kadina siddet, töre, zengin oglan fakir kız oyle zalimce ve seviyesizce isleniyor ki artık midemiz bulandi. Bir kere de dinimizi, örfümuzu, geleneklerimizi anlatan diziler yapin. Genc kız kuran okurken onu hayranlikla dinleyen bir erkek olsun yahut cuma namazina giden başrol erkek. Niye utaniyorsunuz gerceklerimizi anlatmaktan ? Bizim çok güzel bir dinimiz ve hayatimiz var. Anlatsaniza ne güzel. Yalı çapkını, villa entrikacisi, mahalle kabadayisi dayatmanizdan ne zaman vazgeceksiniz ? Topluma isik tutan bizi anlatan konular yazin biz de keyifle izleyelim. Dizi bölumlerine ve sürelerine kota koyun . İlla izleniyoruz nasilsa diye 300 bölumlük dizi yazmanin mantigi yok. Sonra hüsrana ugrayip reytinglere kurban gidince üzulen siz oluyorsunuz kanlı emeklerinizle. Aynı konulari islemekten vazgecin. Biz yaptik oldu anlayisiyla gemi yürümuyor. Bir kere de farklı konulara yõnelin ve merkeze adaleti koyun. Yine izlenmezseniz eger Hiç degilse denedik dersiniz. Ne kaybedersiniz ki?? Biz dizilerden etkilenen bir toplumuz alt tarafi dizi diyip gecemiyoruz. Bazi şeyleri ornek alıp etkileniyoruz. Ve bize ornek olacak, iç açıcı kaliteli yapimlar izlemek de sonuna kadar hakkimiz diye düşünüyorum..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!