Sozialen Medien

Yemin 146.-147.-148.-150. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-27 Aralık

Yemin dizisinde 23 Aralık pazartesi günü 146. bölüm ile devam edilecek. Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak oldukça merak edilirken Reyhan’ı annesi ile birlikte istemeye giden Emir oldukça mutlu ve mesuttur ancak annesi Cavidan yine yeni oyunların peşine düşmüş Reyhan’la birlikte olan oğluna büyük bir ders vermek amacıyla her ikisine birden evlilik sözleşmesi imzalatarak Emir’e ait ne var ne yok bütün hisselerini kendi hesabına geçirmenin planını yapmıştır.Yemin dizisi 146. bölüm neler olacak

Yemin dizisinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler sadece Cavidan’ın yapmış olduğu planlarla kalmaz aynı zamanda Emir ve Reyhan en mutlu günlerinde annesi tarafından adeta arkadan hançerlenip kendilerine bu güzel günde sunulan adeta zehir zemberek evlilik sözleşmesi ile okumaya bile fırsat vermeden bir an evvel imza almanın derdine düşen Cavidan amacına ulaşacak mı yoksa Emir dikkatli bir şekilde okuyup inceleyip mi bunu anlayacak mı izleyip göreceğiz ancak Reyhan hemen imzalayacağı söyleyerek ilk adımı atmış ve Cavidan hanımı oldukça memnun etmiştir. İşin bu tarafı bir yana yemin dizisinin 146. ve 147. bölümlerinde yaşanacak tüm gelişmeleri ve 23 ile 27 Aralık tarihleri arasında yayınlanacak olan yemin dizisinin 146. 147. 148. 149. ve 150. bölümlerindeki yaşanacak tüm gelişmeleri burada sizlere detaylarıyla aktarmak istiyorum.

Yemin Dizisi 146.-147.-148.-150. Bölüm Özeti Fragmanı 23-24-27 Aralık

Yemin dizisinin 146. bölümü 23 Aralık pazartesi günü ekrana gelirken 147. bölümü 24 Aralık salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Yemin dizisinin 148. bölümü 25 Aralık çarşamba günü yeni bölüm özeti ve fragmanı ile ekrana gelirken yemin dizisi 26 Aralık Perşembe günü 149. bölüm ile ve yeni tüyolar ile karşınızda olacak. Haftanın son günü 27 Aralık cuma günü yemin dizisi 150. bölüm ile ekrana gelirken haftanın finalinde neler yaşanacak neler olacak hepsini sizlere bu sayfada detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız.

Yemin dizisinin yeni bölümlerindeki gelişmeleri tüyolar ile birlikte sizlere yazarken yemin dizisi 23 Aralık pazartesi günü yayınlanacak olan 146. bölümde neler olacak neler yaşanacak Emir ve Reyhan neye imza attıklarının farkında olacaklar mı Cavidan mutlu olurken Reyhan ve Emir’i bekleyen büyük tehlike nedir ve Cemre diğer taraftan yeni planlar kurarken Talaz ile işbirliği yapan şirketin sekreteri Yonca Kemal ile Narin arasındaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederken onların gerçekten evli olmadığını kanıtlayabilecek mi elinde ciddi bir delil olacak mı izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi 146. Bölüm özeti 23 Aralık pazartesi

Son bölümde neler olmuştu? Emir annesi Cavidan ile birlikte süt annesinden Reyhan’ı istemeye gider. Cavidan yeni bir plan hazırlamış bu plana göre Emir ve Reyhan’a evlilik sözleşmesi imzalatacak ve bu imza karşılığında Emir ve Reyhan ailenin tüm mirasından ve şirketteki hisselerinden paylarını kaybedecekler. Cavidan bunu özellikle isteme gününde planlamış Emir ve Reyhan’ın mutluluktan hiç bir şey görmeyeceği zamanda onlara masumane bir şekilde evlilik sözleşmesini güzel dille imzalatarak amacına ulaşmayı hedefler.

Emir ve Reyhan sözleşmeyi okumadan imzalayacaklar mı? Daha düğünü yapmadan kendilerine ait tüm hisseleri kayıp mı edecekler? Yemin dizisinin 146. bölümünde 23 aralık pazartesi günü izleyip göreceğiz.

Yemin dizisi 146. Bölüm özeti fragmanı 23 Aralık pazartesi

Emir ve Reyhan evlilik sözleşmesini yırttı attı, Cavidan şaştı kaldı:

Emir’in evlilik sözleşmesine yırtıp atması lan hemen ardından yüzük takma merasimi başlar ve Emir ile Reyhan yüzüklerini takar. Emir artık konağın yeni hanımının Reyhan olduğunu bir kez daha söyler ve Cavidan hanım bu duruma oldukça bozulmuştur. Emir bir adım daha ileri giderek bundan sonra son sözü Reyhan’ın söyleyeceğini özellikle Cavidan hanım’a bakarak söylemiş böylelikle konak’ın yeni hanımının Reyhan olduğunu hatırlatmıştır.Yemin dizisi 23 Aralık özeti

Emir’in Reyhan için hazırlamış olduğu çok güzel bir sürprizi vardır. Evlilik teklifini yenileyen Emir boğaza doğru havai fişek gösterisi yaparak Reyhan’a güzel bir jest yapar. Konak’taki işleri tersine dönmüş Cavidan hanım artık etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlamış özellikle emir’in son hamlesi onu konumundan etmiştir. Yemin dizisi 146. Bölüm özeti fragmanı 23 Aralık pazartesi günü Kanal 7 de devam edecek. İşte Fragman:

Yemin dizisi 23 Aralık 146. bölüm özetiYemin dizisi 147. bölüm özeti fragmanı ve tüyoları ile 24 Aralık salı

Haftalar öncesinde duyurduğumuz ve resimlerini paylaştığımız düğün gelir çatar. Süt anneden Reyhanı isteyen Emir konaktaki otoritesini sağlamlaştırdıktan sonra konağın yeni hanımının Reyhan olduğunu söyleyerek Cavidan hanıma gereken darbeyi yapar. Cavidan gücünün devam ettiğini kanıtlamak için çırpınsa yeni oyunlar planlasa da nafiledir. Emir ve Reyhan yeniden nikah için yola koyulur. Çok güzel süslenmiş bir gelin arabası ile ilk seferinde yaşayamadığı tüm duyguları yaşar. Giydiği gelinlik ile Emir ile birlikte sokaklarda gezmeye koyulur.

Yemin dizisi 148. bölüm özeti fragmanı tüyoları 25 Aralık Çarşamba

Emir Reyhan için boğazda hazırladığı güzel sürprizin ardından mutluluğunu onunla paylaşmış ve ona kendini tamamen affettirmek için en güzel cümlelerini kurmuştur. Reyhan ise hiç olmadığı kadar mutlu ve huzurludur. Diğer taraftan konaktaki hazırlıklar devam ederken Cavidan içten içe kızmaya ve yeni planlar kurmaya başlar. Reyhan heyecanını ve sevincini Emir ile paylaşırken arkadaşları Emir’e bir sürpriz hazırlar ve damadı kaçırma oyununu oynarlar.

yemin 148. bölüm özeti fragmanıKemal ve Narin cephesinde Narin gerçek bir düğün tutmak ve gelinlik giyme hayallerini kurarken Kemal bu konuda yeni bir adım atacak mı? Yemin dizisinin 148. bölümünde 25 aralık çarşamba günü göreceğiz. Son olarak Emir Reyhan’a gücüm yettiğince seni koruyacağıma, seni hep seveceğime, elimi bırakmayacağıma söz veriyorum diyerek yemin etmiştir. Yemin dizisinin yemini ilk kez gerçek olmuş. Emir ilk kez yemin etmiştir. 25 aralık çarşamba akşamı Kanal 7 de yayınlanacak olan Yemin 147. bölümü için iyi seyirler dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=mLTJsJYUnzo

Yemin 149. bölüm özeti fragmanı bilgileri 26 Aralık Perşembe

Yemin dizisi 26 Aralık Perşembe akşamı 149. bölümüyle devam ederken reyhan’ı kaçıran Emir onunla denize açılmanın planını yapmıştır bile. Emir ve Reyhan tekne ile İstanbul’da kız kulesi’ne doğru açılmış denizde harika bir zaman yaşamıştır aynı zamanda Reyhan ve emir martılara simit atarak bu zamanın eğlencesini çıkarmıştır. Emir teknede Reyhan için güzel bir sürpriz yaparak ona harika bir masa hazırlamış ve birlikte denizin ortasında güzel bir yemek yemişler böylelikle Reyhan ve emir arasındaki buzlar birer birer eridiği gibi düğün öncesinde en güzel anları birlikte yaşamışlardır.

Yemin dizisi 149. bölüm özeti 26 aralık perşembeYemin dizisi için özel olarak hazırlanan tekne ile boğaz da çok güzel zaman geçiren Emir ve Reyhan yemin dizisinin 150 bölümünde görkemli bir düğün yapacaklar ve böylelikle daha önce evlenirken yapamadıkları her şeyi her duyguyu 1-1 yaşayacaklar. Yemin dizisi 26 Aralık Perşembe akşamı 149. bölüm fragmanı videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=Ex1wH99cXzQ

Yemin dizisi 150 bölüm fragmanı özeti tüyoları 27 Aralık cuma günü Kanal 7 ekranlarında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Yemin dizisinin 150. bölümünde cavidan talaz ile yeniden anlaşmış Emir ile Reyhana yeni bir oyun oynamak için Talazı kullanmaya karar vermiştir. Talaz ise alacağı para karşılığında her işi yapmaya zaten razıdır. Demir ve Reyhan tekneleri bozulunca ne yapacaklarını şaşırır ve Deniz ortasında kalırlar. İşte Talazın planı tam bu sırada devreye girer, bakalım Reyhan ve Emir teknede ne yapacaklar. Motorun yağ kaçırdığını öğrenen Emir motoru tamir edebilecek mi Deniz ortasında mahsur kalan Emir ve Reyhana yardım diye giden tekne onlara nasıl bir oyun oynayacak yeni bölümde izleyip göreceğiz.yemin 150. bölüm özeti

150. bölümde Emir ve Reyhan sahile çıkmayı başarmış oradan da nikah kıyılacak salona doğru gitmişlerdir ve evliliklerine giden yolda büyük bir mutluluk yaşarlar. diğer taraftan oyunu boşa çıkan cavidan Büyük bir şaşkınlık yaşarken Talas istediğini yapamamış diğer yandan Cemre yoğun bakımda kendine gelmeye başlamıştır. Emir ve Reyhan’ın nikah töreni ise oldukça duygu yüklü anlara sahne olur. ne diyelim biz de emir ve Reyhan mutluluklar dilerim bir ömür boyu birbirine sahip çıkmalarını dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=8O3PNy8CJaU

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"