Sozialen Medien

Yemin 161.-165. Bölüm Özeti 13-14-17 Ocak Fragmanı (Neler Yaşanacak)

Yemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti 13-14-15-16-17 Ocak Fragmanı (Neler Yaşanacak) dizinin izleyicileri tarafından merak edilirken yemin dizisinin son bölümlerinde Reyhan’ın Adem hocasıyla olan yakınlığı Emir tarafından yavaş yavaş kıskanılmaya ve önemli bir sorun olarak görülmeye başlanır. Bir şekilde kendini gösterme ihtiyaç duyan Reyhan Adem Hoca’dan bahsedince Emir ister istemez onu kıskanmaya ve Adem Hoca hakkında detaylı bilgiler öğrenerek kim olduğunu araştırmaya başlar.

Aslında Adem hocanın Reyhan’a olan ilgisi ve alakası onun Hikmet beye olan minnet borcundan kaynaklandığını Emir bilmemekte bu yüzden Adem hocayı gereksiz yere kıskanmaktadır. Ancak bu durumu konağa geldiğinde fark eden Emir biraz rahatlasa da yine de Reyhan’ın hiçbir erkekle yakın olmamasını içinden geçirmeye devam eder. Çünkü diğer yandan Reyhan Emir’in kendisini okula bırakmasını istemeyince Emir yine bu kıskançlıklarına ister istemez devam edecektir.

Yemin 161.-162.-165. Bölüm Özeti 13-14-17 Ocak fragmanıYemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti Fragmanı

Elbette Reyhan’ın bu isteği yani (okula Emir’in bırakmaması) Emir tarafından kabul görse de Reyhan’ın gerekçesi okulda Tarhunların gelini olarak bilinmesini istememektir, aslında Tarhunların zengin soylu ve köklü bir aile olmasını kendisi üzerinde bir baskı unsuru oluşturmaması için bu kararı almış olsa da Emir’in hiç hoşuna gitmez çünkü o Reyhan’ı gözünün önünde ve sürekli yakınında hissetmek isterken Reyhan’ın bu şekilde davranması onu üzmüştür.

Emir Cemre’nin her şeyi itiraf ettiğini ve Cavidan’ın da boşanmasına çok uğraştığını öğrenir. Cavidan ise artık kendini korumak için bunu Cemrenin attığı bir iftira olarak göstermeye çalışacak çünkü elinde bu konuyla ilgili bilgi belge olmasa da Cemrenin akıl sağlığı bozulmuş ve uzun süre hastanede kalmış olmasını kendisini korumak için bir sebe annesinin korurken eşini ve kaybetmek istemiyor ona göre davranacak zaten Reyhan bunun için çünkü kötü olmasını istemez aslında bunu birçok sefer yansıtmada olabilmiştir şimdi camiden cemre’den kurtulmanın yollarını arayacak yoksa cemre’yi gerçekten değilmiş gibi mi göstermeye çalışacak bunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte izleyeceğiz.

Yemin dizisinin 161. bölümünde Kemal ile Narin arasındaki gelişmeler yavaş yavaş tersine dönmeye başlayacak. Çünkü Narin eline geçen mektup sonrasında bu mektubu Kemal Bey’in yazdığını anlayınca ona olan duygularını bir kez daha gözden geçirir ve bu kez de Narin Kemal Beyden kaçmaya başlar. Kemal ile Narinin birbirinden kaçması bakalım daha ne kadar devam edecek.

Yemin 161. Bölüm Özeti 13 Ocak Pazartesi Fragmanı

Emiri üniversitede sınıfta hoca olarak gören Reyhan şaşırıp kalır. Hiç beklemediği ve okula dahi götürmesini istemediği Emiri bir hoca olarak karşısında bulmayı elbet hiç tahmin etmezdi. Üstelik böylesine yakışıklı bir hocayı gören kızlar da Reyhanı ummadığı yerden vurup adeta Emire asılmaya başlarlar. Notlarını göstermek isteyen kızlar sıraya girince Reyhan iyice kızar, üstelik cep telefonuna kızan Emir hocaya ne diyeceğini bilemez. Cavidan ise Sunaya emirler yağdırınca Suna Taciyi savunmak zorunda kalır ve kimse yokken o vardı yanımda diye onun önemini vurgular.

Yorum: Kusura bakmada sen kocanın elini bile zor tutuyorsun utana sıkıla.. Böyle bişey normal hayatta olsa erkekler bırakır gider veya aldatırlar.. Bu adam karısının etrafında pervane gibi dönüyor, reyhan hanım sadece ortalığa girince emiri kıskanıyor..
Hayret doğrusu nasıl nesebide geniş bi insandın yani cemrenin bomboş tehditleri uğruna kocanı boşamış ve başka kadının eline bırakmış bi insansın sen nasıl şimdi kıskandın şaşkınım doğrusu bu tavrına..
Ordaki kızların ağzının suyu akıyor zaten bırak sen kocanı başkalarına bak sevmişler hoşlanmışlar ilk dersten hoşlarına gitti sevenlerin arasına girme bence saf reyhan kocanı bi kez daha boşa aptalım benim
Senarist ne zaman seni saf utangaç sıkılgan rolünden çıkaracak bilmiyorum
Sen kocanın elini tutamıyorsun, sarıldığında utanıp sıkılıyorsun, bir tek seni seviyorum cümlesi için aylarca kocanı bekletiyorsun ve söylediğin zamanda hissiz şekilde yani seyircinin duyguyu alamayacağı şekilde söylüyorsun.. Üniversiteye gidersin ‘aman sen gelme toplantına git‘ deyip kocanı savuşturmaya çalışırsın.. Emir okuluna geldiğinde sorarlar adama “sen bu adamın yanında necisin” diye reyhan hanım.. Yemin 161.-162.-163.-164.-165. Bölüm Özeti 13-14-15-16-17 Ocak Fragmanı hakkında detaylı özetleri ve günlük olarak fragmanları konu içine yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yemin 162. Bölüm Özeti 14 Ocak Salı Fragmanı

Yemin 162. Bölüm Tanıtımında neler olacak? Şu An Hocan Değil Kocanım ❤️ EMİR’İN KISKANÇLIĞI Yemin dizisinde 14 Ocak salı günü Emir karısını kıskanır ve aklına bir çözüm yolu gelir. Reyhan Emir’in okulda işe başlamasına ne tepki verecek? Emir’in, Reyhan’ın okulunda hocalığa başlaması bütün taşları yerinden oynatır. Büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalan Reyhan bu yeni duruma nasıl tepki verecek? Emir Tarhun’un karısı olduğunu saklayan Reyhan’ı daha büyük sürprizler bekler. Narin ise geçmişinin peşinden gelmesiyle büyük bir gerginlik yaşar.

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak Çarşamba Fragmanı

Yemin 163. Bölüm Fragman | Ne Konuşuyorlar FISIR FISIR REYHAN VERDİĞİ SÖZÜ TUTABİLECEK Mİ? Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir’i asla kıskanmayacağını söyler. Fakat bu sözü tutmak Reyhan için çok zor olur. Bir anda okulda ilgi odağı olan Emir’in ardından konuşan öğrenciler Reyhan’ın canını sıkar. Kıskanmamak zannettiği kadar kolay değildir. Her şeyin farkında olan Emir, Reyhan’ın itirafını hızlandırmak için boş durmaz. Günlerdir karabasan gibi üzerine çöken endişeden kurtulmak için çırpınan Narin, gelen bir mesajla rahatlar. Ama daha büyük bir dalga kapıdadır.

Yemin 164. Bölüm Özeti Fragmanı 16 Ocak Perşembe

Yemin 164. Bölüm Fragmanı REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir’i kıskandığını kabul etmek zorunda kalır. Banu’nun davranışlarından rahatsız olan Reyhan kıskandığını itiraf edecek mi? Reyhan artık Emir’i kıskandığını kendine itiraf eder. Banu’nun yakın tavırlarına karşı kendine engel olamayan Reyhan kocasını yalnız bırakmak istemez. Ama Reyhan için büyük bir sınav yoldadır. Kemal ise Narin’in günlerdir sıkıntılı olan halinin sebebini öğrenmeyi kafasına takar. Narin ise Erhan’ın sahte evliliklerini öğrendiğinden habersiz mutlu bir şekilde hayatına devam ederken günün sonunda beklemediği bir tabloyla karşılaşacaktır.

Yemin 165. Bölüm Özeti 17 Ocak 2020 Cuma

Yemin 165. Bölüm Tanıtımında Akıllı Ol Emir Efendi! REYHAN’IN KAFASI KARIŞIYOR, Yemin dizisinde bugün Emir’in Banu’yla buluşması Reyhan’ı kıskandırmaya yeter. Kocasına güvenen Reyhan duygularına yenilecek mi? Emir’in, Banu ile buluştuğunu gören Reyhan karmaşık duygular içindedir. Bir an bile kocasından şüphe etmese de gördüğü tablo karşısında çok kötü hissetmiştir. Reyhan artık inadı bırakıp kıskandığını itiraf edecek mi? Kemal’in, Erhan ile el sıkıştığını gören Narin büyük bir şok yaşar. Erhan bir şekilde hayatlarına sızarken Narin daha büyük bir gerginliğin içine doğru yuvarlanmaktadır.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!