Sozialen Medien

#Yemin 198. Bölüm 199. Bölüm 200. Bölüm Özeti 4 -6 Mart #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Yemin 198. Bölüm 199. Bölüm 200. Bölüm Özeti 4 -6 Mart

Yemin dizisinde Reyhan iyileşmeye başlıyor ve artık Reyhan’a konak yolu gözüküyor; zira hapishanede basit bir hırsızlık suçundan yatan Reyhan için can tehlikesi bahane edilerek tutuksuz yargılanma talep edilecek ve Reyhan artık bir daha hapse dönmemek üzere konağa gelecek. Cavidan ve Talaz’ın yeni planı ise Reyhan’ı tekrar hapse göndermeye yetmeyecek.

Diğer taraftan Gülsüm artık CAvidan’ın üstünü çizdiğinin farkında. Parasını alıp konaktan gideceğini düşünen Gülsüm’ün de kendine göre planları var ancak Cavidan’ın da Gülsüm ile ilgili planları var. Gülsüm’ü bu kadar çok şey bilirken tekrar geldiği yere gönderemeyecek olan Cavidan Gülsüm’ün başına gelenlerden ablası Reyhan’ı sorumlu tutacak. Bakalım  Reyhan hem Gülsüm’ü hemde kendini kurtarmayı başarabilecek mi?

  #Zooey Deschanel moderiert Celebrity Dating Game

Gülsüm’ün konuşması demek Cavidan’ın bitmesi demek bu yüzden Gülsüm hiç bir zaman gerçekleri anlatamayacak; Cavidan bu zamana kadar Gülsüm’ü işlediği suçlar ile tehdit etmişti; ancak artık Cavidan Gülsüm’ün tavırlarında da ki değişimi görünce Gülsüm’ün üzerini çizdi. Artık Cavidan’ın Gülsüm ile işi bitti. Bakalım dirisinden faydalanamayan Cavidan Gülsüm’ün ölüsünden faydalanabilecek mi? Reyhan’ın gerçek kardeşi ortaya çıkacak mı? Reyhan nasıl Gülsüm’ün gerçek kardeşi olmadığını öğrenecek? Tüm bu sorularımızın cevabını Yemin dizisinin 41. haftasında bulacağız; Yemin dizisinde artık yavaş yavaş Gülsüm olayı da kapanacak Erhan olayı da.

Erhan Narin’in tepkilerini yorumlayacak ve Narin her şeyi Kemal’e anlatacağını tahmin edecek. Daha fazla Narin’i zorlamak istemeyen Erhan taktik değiştirecek ve gizli gizli Oya ile görüşmeye devam edecek; Oya’yı abisine karşı dolduran Erhan ayrılma kararının tek sebebi olarak Kemal’i gösterecek. Erhan Narin’e oynayacağı oyuncularda fark ettirmeden Oya’yı kullanacak.

  #Aşk Bir Rüya 88.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Diğer taraftan bir çok haber sitesinde Yemin dizisinden Özge Yağız’ın yani Reyhan’ın ayrılacağı yönünde haberler var ve bir çok izleyici de Reyhan’sız Yemin’in devam etmeyeceğini düşündüğü için Yemin 3. sezon da olacak mı? Yoksa 2. sezon da final mi yapacak sorularını bizlere soruyor.

Doğruyu söylemek gerekirse dizi de Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız’ın Yemin dizisinin 3. sezonunda da devam etmesini kimse beklemiyor; zira Özge Yağız artık yapımcıların gözdesi milyonların sevgilisi bir oyuncu; tabi ki büyük kanallar ve büyük yapımcılar Özge Yağız’ın artık aklını çelecek; ancak Kanal 7 de yeni dizisi Emanet için Özge Yağız’ın aklını çelmeye çalışıyor zira Özge Yağız varsa o dizi tutar gözü işe bakılıyor.

  #Morbius: Starttermin der Marvel-Verfilmung bis Herbst 2021 verschoben

Yemin dizisinin Özge Yağız olmadan devam etmeyeceği de tamamen duygusal bir görüş. Hem Kanal 7 hemde Yemin dizisi yapımcısı Karamel film kimin olup olmadığına bakmadan Yemin dizisinde devam edecek. Belki hem Reyhan hem Emir olmaz ama Yemin dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da devam edecek. Özge Yağız’ın teklif aldığı Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’in konusu ve oyuncu kadrosu için tıklayınız https://BuradaBiliyorum.Com/emanet-dizisi-oyunculari-kadrosu-kanal-7-2020/

Yemin 198. Bölüm Fragmanı

Yemin 198. bölüm 4 mart fragmanı şuanda yayınlanmadı; Yemin dizisi fragmanları ilk olarak televizyondan önce sitemizde yayınlanmakta.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"