Sozialen Medien

#Yemin 201. Bölüm 202. Bölüm Özeti 9 Mart 10 Mart #SosyalMedya #Tv #BB

Yemin 201. Bölüm 202. Bölüm Özeti 9 Mart 10 Mart

Yemin dizisi ikinci kez dalya yaparak 200. bölüme ulaştı. Bu da Yemin dizisinde artık 41. haftaya başladığımız anlamına gelir. Yemin dizisine 41 kere maşallah diyerek 300. bölümlerin gelmesini dileyerek sözlerimize başlayalım. Sitemize gelen sorularda Özge Yağız’ın Yemin dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı soruluyor; bizim bilgimiz ancak sette olanlar ile ilgilidir. Daha Yemin dizisinin 3. sezonu ile ilgili sizlere bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Yemin dizisi setinde 43. hafta çekiliyor ve Özge Yağız Reyhan karakteri ile Yemin dizisi setinde görevine devam ediyor; eğer bir ayrılık olacaksa bu Özge Yağız’ın Emanet dizisine geçmesi ile değil sezon sonunda yeni sözleşme imzalamaması ile olacaktır diye düşünüyorum.

  #Die 10 besten Städte für einen Wochenend-Trip in Deutschland

Yemin 201. Bölüm Özeti Tahmini

Yemin dizisinde izleyici tam Reyhan ile Emir’in kavuşmasını hayal ederken Cavidan ile Talaz’ın planı Nebahet’in uygulaması ile Reyhan yine içeride kaldı ve özgürlüğüne kavuşamadı. İzleyici Reyhan ne zaman kurtulacak diye soruyor merak etmeyin şuan ki sette Reyhan hapishanede değil; bu da Reyhan’ın kısa zaman içinde hapishaneden kurtulacağımla gösteriyor. Uyuşturucu meselesi Reyhan’ın başına hırsızlık kadar bela olmayacak; ancak Reyhan kardeşi Gülsüm’den ayrılmak zorunda kalacak.

Gülsüm belası başımızdan gidecek ancak uzun zamandır sessiz olan büyük şeytan Cemre belası bu sefer de Emir ile Reyhan’ın başına bela olacak. Cemre sadece Emir ile Reyhan’ı değil Cavidan’ı da hedef alacak ve Cavidan’ın başı bir kez daha büyük belaya girecek.

  #Quotencheck: Das große Promibacken

Yemin 9 Mart Özeti Tüyoları

Cavidan Gülsüm’den kurtuldum derken Gülsüm’ün her şeyi anlatma planlarından haberdar olan Cavidan Gülsüm’ü susturmak için Gülsüm’ün canına kast edecek. Peki Reyhan bir kez daha kardeş acısı mı yaşayacak? Yoksa Gülsüm yaşayacak mı göreceğiz; zaten Gülsüm bilindiği üzere Reyhan’ın gerçek kardeşi değil tamamen Cavidan’ın oyunudur.

Diğer taraftan ne yazık ki üzücü gelişmelerin bir kısmı da Kemal ile Narin tarafından gelecek. Narin Erhan belasını Oya’nın başından def etmek için plan yaparken Oya ise sanki yıllardır Erhan’a aşıkmış gibi Erhan’ın peşini bırakmayarak izleyiciyi sinir edecek; ancak Erhan’ın ısrarlı olduğunu ve gitmeyeceğini gören Narin Kemal’e gerçekleri anlatmak için yeltenecek ancak Kemal de Narin’e aşkından bahsetmek isterken Narin Kemal’e gerçekleri anlatmak istediği halde fırsat bulamayacak.

  #Army of the Dead – Trailer: Netflix entfesselt die Armee der Toten

Yemin 201. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinin 9 mart pazartesi akşamı ekranlara gelecek 201. bölüm fragmanı 6 mart 2020 cuma saat 21:15’den itibaren ilk olarak sitemizde olacaktır.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"