Sozialen Medien

#Yemin 3 Mart Salı 197. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! #SosyalMedya #Tv #BB

Yemin 3 Mart Salı 197. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi yemin, 3 Mart Salı akşamı 197. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide Reyhan yaralanıyor ama kimse onları ayıramayacak.Videodan fragmanı izleyebilirsiniz.

Yemin dizisinde bugün Nebahat intikam almak için Reyhan’a tuzak kurar. Yaralanan Reyhan kurtulabilecek mi? Kurulan kumpas sonucu yaralanan Reyhan avluda acı içinde yatarken, Nebahat intikamını almanın rahatlığı içindedir. Gözlerden uzak, yerde yatan Reyhan kurtulabilecek mi?

Erhan’ı karşısında gören Narin şok içindedir. Narin beklemediği bu sürpriz karşısında aklına gelen ilk şey geçmişi anlatmak olur. Narin bu sefer her şeyi anlatabilecek mi?

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…si hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

  #Away Dizisinin(Netflix) Konusu Nedir ? Oyuncuları Kimlerdir

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır. Oğlu için büyük planları olan Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

  #Neue Horror-Highlights bei Amazon Prime: Gönnt euch den zweifachen Zombie-Spaß

Künye:

Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar, Yağmur Shahbazova, Balım Gaye Parlak

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak

Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Yapım: Karamel Yapım

Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez

Müzik: Minör Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın

Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"