Sozialen Medien

Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti 10 Aralık Salı Fragmanı

Yemin dizisinin yeni bölümleri Kanal 7 de ekrana gelmeye devam ediyor. Yeni haftaya başlayacağımız 9 Aralık pazartesi günü Yemin dizisi 136. bölümü ile ekrana gelirken 10 Aralık salı günü Yemin dizisi 137. bölüm ile ekrana gelecek. Bu konumuzda sizler için yeni haftadaki gelişmeleri, Emir’in ve Reyhan’ın başına gelen yeni olayları yazarak tüyolardan bahsedeceğiz ve 9-10 Aralık Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında bilgiler ve videolar paylaşacağız.Yemin 136-137. Bölüm neler olacak

YEMİN 136. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın kendini sevdiğini zaten biliyordum diyerek onun kendisine olan sevgi ve saygısından şüphe duymadığını açıkça söyler. Artık ne olursa olsun seni bırakmam diyerek Reyhana olan sevgisini haykırır. Diğer yandan Reyhan izlemiş olduğu görüntülerdeki gölgenin Emire ait olmadığını anlar ve Cemrenin kendisine kurduğu kumpası çözer. Emir ve Reyhan büyük bir yükten kurtulmuştur artık. Cavidanın Reyhana konakta yemek yemeyi yasaklaması Emiri çileden çıkarır. Bunun acısını almak ve Reyhandan özür dilemek için güzel bir sürpriz hazırlar. Emir sürpriz bir akşam yemeği ile kırdığı incittiği Reyhanın gönlünü almaya çalışır. Emirin Reyhana okuduğu şiir de onun sevgisini gösterir.

Yemin dizisi 136. Bölüm özetiYemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti 9-10 Aralık Fragmanı

Öncelikle önceki hafta neler oldu neler yaşandı kısaca bahsetmek ve yeni bölümlerde neler olacağını tüyolarla sizlere yazmak istiyoruz. Her geçen gün Yemin dizisine olan ilgi ve alaka artarken reytinglerde de her geçen gün yeni rekorlar kırılıyor. Geçtiğimiz haftayı oldukça iyi bir seviyede kapatan Yemin dizisi Reyhan ile Emirin yeniden birbirine yakınlaşması ile seyircilerden yeniden talep görmeye başladı. Bakalım yeni haftada nasıl gelişmeler yaşanacak Emir CD izledikten sonra neler olacak, Reyhan hangi bilgileri söyleyecek içindeki bütün sırları anlatacak mı (Bize göre çok zor) izleyip göreceğiz.Yemin 136-137. Bölüm fragmanı

GEÇEN HAFTA YEMİN DİZİSİNDE NELER OLDU? Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti hakkında bilgilere geçmeden önce dizi ile ilgili geçen haftayı kısaca özetleyelim. Öncelikle Reyhan ve Emir: Reyhan bir temizlik şirketinde çalışmaya başlamış ancak bunu gören Emir gururuna yediremeyip onu bir eve göndertmiş ve orada Reyhanla baş başa kalarak sırları öğrenmeden onu bırakmayacağını açıkça söylemiştir. Reyhan ise tüm olup bitene rağmen hala Cemrenin planlarından korkmaya devam etmekte ve ne olursa olsun itiraf etmek istememektedir.Yemin 136-137. Bölüm 9-10 aralık

Onlar didişe dursun her geçen gün yeniden birbirine yakınlaşmaya başlamışlardır. Diğer yandan Cemre Cavidan ve Talaz arasındaki oyunlar birbirini takip ederken Cemre zor günler yaşamıştır. Cavidan ayrıca konakta Nigar ile de arası açılmış ve büyük paralar isteyen Nigar’a karşı nasıl bir yol izleyeceği konusunda kararsız kalmıştır Cavidan. Reyhanın gerçekleri her an söylemesi ise an meselesidir. Ancak bundan korkan Cavidan ne yapıp edip yeni bir plan bulmalıdır.

Yemin dizisi 137. Bölüm özeti 10 aralık salıYemin dizisi 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi

9 ARALIK PAZARTESİ YEMİN 136. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın kendini sevdiğini zaten biliyordum diyerek onun kendisine olan sevgi ve saygısından şüphe duymadığını açıkça söyler. Artık ne olursa olsun seni bırakmam diyerek Reyhana olan sevgisini haykırır. Diğer yandan Reyhan izlemiş olduğu görüntülerdeki gölgenin Emire ait olmadığını anlar ve Cemrenin kendisine kurduğu kumpası çözer. Emir ve Reyhan büyük bir yükten kurtulmuştur artık. Cavidanın Reyhana konakta yemek yemeyi yasaklaması Emiri çileden çıkarır. Bunun acısını almak ve Reyhandan özür dilemek için güzel bir sürpriz hazırlar. Emir sürpriz bir akşam yemeği ile kırdığı incittiği Reyhanın gönlünü almaya çalışır. Emirin Reyhana okuduğu şiir de onun sevgisini gösterir.

Yemin dizisi 136-137. Bölüm özeti 9-10 aralıkSevilerek izlenen Yemin dizisi 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi günü yeni bölüm fragmanı ile buraya eklenecek ve özeti sizlere sunacağız. Ancak izleyicilerimizden çok güzel yorumlar gelmekte ve Yemin 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi gününün fragmanı ve özeti öncesinde sizlere bir kaç yorumcumuzdan Yemin dizisi 136. Bölüm analizi ve yorumu paylaşmak isteriz. Uzunca yorum ve analiz yazmak isteyenler yorum kısmına görüşlerini yazabilir. Bu görüşlerden bir kısmını konumuz içine ekleyeceğiz.

Yemin dizisi 137. Bölüm özeti 10 Aralık Salı

10 ARALIK Salı YEMİN 137. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın Cemre ile ne işinin olacağını düşünürken Reyhan her şeyi çözmek üzeredir. Doğası gereği biraz geç anlayacak olsa da Cemrenin planlarını ve nasıl bir kumpas kurduğunu öğrenir. Kemal bey ise Masalı ve Narini de alıp balık tutmaya giderler. Oldukça keyifli geçen balık tutma sonrasında artık Kemal bey bazı şeylerden daha emin olmaya başlamıştır. Emir Reyhanın arama kayıtlarını görünce şaşırsa da işin Cemre ile ilgili olduğundan emin olur..

İzleyici Yorumları: Diziyi izlettiren Kemal Beyin sahneleri. Hem karizmatik hem tutkulu bayiliyoruz. Bir de Allahinizi peygamberinizi seviyorsaniz şu Reyhan aglamasin kız aglarken misket yutmuş da sanki acil ilkyardim yapilmasi gerekiyormus gibi hissediyorum. Reyhan’in sahnelerini atliyorum izlemek tam bir Çin iskencesi. Keşke bir MUĆÎZE olsa da diziden ayrilsa ve yeni bir kadın başrol gelse lütfen please..

İzleyici Yorumları: Güllerin icinden canım koşarak koşarak gel bana gel ??
Guller icinde gorunce bu sarki geldi aklima ?
Valla Ben Cemreciyim biz sülalecek Cemreciyiz ve Emirin Cemreyle mutlu olmasini istiyoruz. Reyhan gitsin kendi gibi ezik konusmaktan aciz biriyle evlensin. Aptal kizlari fedakar olarak yamamaya çalisan uyanik senarist biz bunlari yemeyiz. Ters köşe yap ‘ve Emir ile Cemreyi evlendir. Hem klişe olmasin hem biz mutlu olalim
Yani ben Emir gibi bir erkek olsam hayatta Reyhanla evlenmezdim abi bu kızı izlemek iskence gibi ekranda yaa?? sirf Cemre icin izliyoruz lutfen CemEm sahnelerini cogaltin. Tesekkurler..
9 Aralık pazartesi günü Yemin dizisi 136. bölüm özeti fragmanı ile 10 Aralık salı Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında bilgiler günü geldikçe güncellenecek ve yeni özet ile fragmanlar eklenecektir. Sizlerde 9-10 Aralık Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında yorum ve görüşlerinizi analiziniz varsa aşağı yazın lütfen..Şimdiden teşekkürler.

Şule Abla ne demiş? Ah ,reyhan ah başına bir iş gelir kendini emirin kollarına atarsın,yeter artık vazgeç şu konuşmamaktan neyin derdindesin sen ,emirin sevgisinede kendi sevginede yazık ediyorsun kendin aradın polisi cemrenin konuşamadığını gördün ,aklın başına gelmedimi halâ reyhan demekki seni boşanıncaya kadar oyalamış ,bi düşün,benim düşüncem şu yönde cemre tehlike boyutunu aştı ve cavidan cemreden korksun artık ,dün cavidan reyhanı yastıkla boğmak istediğinin hayalini kurdu yoksa gerçekmiydi pek çağrıştıramadım, sizin aklınız nerde insanları koca bir hafta oyalamak ne demek emirle reyhana köşe kapmaca oynattınız,cavidanın nigâra elinde gösterdiği neydi öyle bunları düşünüyorsunuzda neden reyhanında tıpkı dünkü gibi uyurken sayıkladıklarını emirinde duymasını sağlayın,konakta bir oraya bir oraya koşturmayın şu kızı,hiç bir konu açık değil cd bozuldu hangi ara cavidan hemen nerden buldu elindekini talaz kemâlle narinin evinde vidyo çekti gonca şirkette hain bunlar hemen gün yüzünde kötülük,ya iyiliklerden bir habersiniz. Sakın ola artık ,seyirciyi oyalamayın kimse reyhanın yutkunarak bi saat konuşmadan bakmasına tahammülü kalmadı bence benimde öyle ,iyice paspallaştırdınız kızı saçı başı bu kadar özensizlik nedir ya vallahi narin kıyafet konusunda reyhandan bi tık önde kendinize gelin bence emirede hangi ara kaza yaptırdınız diziyi toparlayacağınıza dağıttınız bekleseydiz biraz hikmet bey iyileşseydi,gerçekler gün yüzüne çıksaydı bu diziye ne lâzım biliyormusunuz, sihirli değnek başka çözüm bulamadım.

Yorum: Yeter artik cavidanin pislikleri ortaya ciksin artik reyhan ve emir mutlu olsunlar artik narin ve kemal getcrk evlilik yasasinlar artik emir gercekleri gorsun artik annesinin nekadar kotu birisi oldugunu gorsun artik cavidan hapse girsin artik hikmet by iyilessin artik..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!