Sozialen Medien

Yemin Dizisi 141.-142.-145. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17-20 Aralık

Reyhan gerçekleri öğrenmek ve kendisini boşanmaya götüren bu kumpası kimin yaptığını öğrenmek için daha doğrusu bundan emin olmak için Cemre’nin yanına gittiğinde ondan duydukları onu çok şaşırtmıştır. Ekran başında seyredenler şaşırmadı ama Reyhan hem saflığı hem de herkesi kendi gibi zannettiği için Cemre’nin yapmış olduğu bu kumpasa çok şaşırdı. Yemin dizisi 141.-142.-145. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17-20 Aralık tarihlerinde kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek.

Yemin Dizisi 141.-142.-143.-144.-145. Bölüm Özeti 16-20 AralıkYemin Dizisi 141.-142.-143.-144.-145. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17-20 Aralık

Yemin dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak hangi gelişmeler ortaya çıkacak ve dizi ile ilgili yeni özet ve tüyoları burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yemin dizisi 141. bölüm 16 Aralık pazartesi günü kaldığı yerden yeni bölüm özeti ve fragmanı ile devam edecek. Yemin dizisinin 142. bölümü 17 Aralık salı günü yeni özeti ve fragmanı ile kanal 7’de yayınlanırken yemin dizisinin 143. bölümü 18 Aralık çarşamba günü özeti tüyoları ve fragmanı ile ekrana gelecek. Yemin dizisinin 144. bölümü 19 Aralık Perşembe yeni bölüm özeti ve fragmanı sizlere bu sayfadan ulaştırılırken haftanın son günü yemin dizisi 145. bölümü ile 20 Aralık cuma günü hafta finalinde Kanal 7 ekranlarında son bölüm özeti tanıtım fragmanı ve tüyolarını sizlere buradan sunacağız.

Yemin 141.-142.-145. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17-20 AralıkSON HAFTA NELER OLDU: Öncelikle geçtiğimiz hafta neler oldu neler yaşandı yemin dizisinde hangi gelişmeler oldu Reyhan Emir Cemre ve Cavidan cephesindeki gelişmeler ile Kemal Bey ve Narin hakkındaki bilgileri kısaca sizlere özetlemek istiyorum. Öncelikle Reyhan izlemiş olduğu görüntülerin ardından Cemre’nin neler yapabileceğini görmüş ve gördüklerinin de doğru olduğundan emin olmak için onu bulmuştur. Cemre’ye sorduğu sorular sonrasında şok olan Reyhan Cemre’nin itirafı ile yüzleşmiş ve gerçekten çok büyük bir şaşkınlık yaşamıştır. Çünkü Cemre açık açık Emir’i kaybetmemek için böyle bir kumpası düzenlediğini itiraf etmiş böylelikle Cemre ve Cavidan birlikte neler yapabileceğini Reyhan gözleriyle görmüş kulaklarıyla işitmiştir. Ancak onun bu meraklı tutumu Talaz’ı da harekete geçirmiş ve Talaz Reyhan’ı rehin alarak emir’i de kendisine çekmeye çalışmıştır. Talaz’ın gözü tamamen dönmüş ve yanına kim yaklaşırsa adeta onu yakmaya başlamıştır. Talaz için son kurban ise Reyhan olacaktır.

16-17 Aralık Yemin Dizisi 141.-142. Bölüm Özeti FragmanıYemin dizisinin son bölümlerinde Reyhan Emir tarafından iyice köşeye sıkıştırılmış ve neler olup bittiği hakkında detaylı bilgiler öğrenmeye başlamıştır. Emir tarafından iyice sıkıştırılan Reyhan hiç ummadığı bir bilgi ile karşılaşmış ve bu durum onu cemre’ye kadar götürmüştür ancak Cemre ona söylediği itiraflar sonrasında Talaz’ın da Reyhan’ı rehin alması ile sonuçlanmış ve durum iyice karışmıştır. Diğer yandan Kemal müfettişler den olumsuz olumsuz rapor alınca Masal’ı kaybetme tehlikesi ortaya çıkmış bu durum ise Kemal ile Narini zor duruma düşürmüştür.

Reyhan’ı rehin alan Talaz bakalım Emir’in yardıma gelmesi ile neler yapacak gerçekten boşanmış olsalar bile yürekten hala birlikte olan Emir ve Reyhan Talaz’ın tutumu karşısında oldukça zorlansa da Emir Reyhan’ın nerede olduğunu öğrenmiş ve Talaz’ın elinden kurtarmak için neler yapacaklar birlikte izleyip göreceğiz. Bu arada Talaz dizideki tüm kadınlara ciddi anlamda şiddet uygulamaya ve herkesin nefret ettiği bir isim olmaya başladı bu kadar ön plana çıkması ve özellikle kadınlara bu kadar şiddet uygulamasını izleyiciler nasıl buluyor bilmiyoruz ama biz hiç hoş bulmadık. Ayrıca dizinin yönü Talaz sayesinde değişmiş dizi Emir ile Reyhan’ın dizisi olmaktan çıkıp Talaz’ın işkence çektirdiği kadınlar dizisine dönüşmüştür adeta. Umarız senarist bu konuda gerekeni yapar ve dizinin gidişatı hakkında izleyicilerin görmek istediği güzel sahneleri Emir ve Reyhan’ın mutlu olacağı ve yüzlerinin güleceği güzel günleri bize bu hafta izletmeye başlayacaktır.

Yemin Dizisi 141.-142. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17 AralıkYemin dizisi 16 Aralık pazartesi günü 141. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında devam ederken yeni bölüm özeti ve fragmanı detaylı olarak aşağıda sizlere sunulacak ayrıca yemin dizisinin 142. bölümü 17 Aralık salı günü 143. bölümü 18 Aralık çarşamba günü 144. bölümü 19 Aralık Perşembe günü ve yemin dizisinin 145. bölümü 20 Aralık cuma günü izleyicileriyle buluşmaya ve Kanal 7 ekranlarını renklendirmeye devam edecek. İşte haftanın ilk gününde Yemin dizisinde yaşanacak gelişmeler:

16 Aralık pazartesi Yemin dizisi 141. bölüm özeti fragmanı

16 Aralık Pazartesi Yemin 141. Bölüm Özeti: Emir Cemreye kurduğu bütün tuzakların hesabını sorar. Bir insan bu kadar kumpası en yakın arkadaşına nasıl kurar diye sorar. Ancak Cemre büyük bir soğuk kanlılıkla olsa yine yaparım diye cevap verir. Zaten onun tavırlarından her şeyi onun tezgahladığını anlar Emir. Şikayetiyle Cemre hapishanenin yolunu tutarken Emir konağa döner.. Artık tek bir seçenek kalmıştır o da Reyhanla bu konak altında mutlu olmak ..

Artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyler Emir. Buna Cavidan ve tüm konak şahit olacak, izleyelim bakalım 16 Aralık pazartesi günü Yemin dizisi 141. bölümde neler olacak neler yaşanacak.. Yemin dizisi 16 Aralık pazartesi günü yayınlanacak olan 141. bölümde Reyhan ve Emir konağa dönerken yeni kuralları başlatacak olan Emir bu durumda ne yapacak dersiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=vhUZTR_cMAg

17 Aralık Salı Yemin dizisi 142. bölüm özeti fragmanı

Reyhan ve Emir’i baş başa göre Cavidan adeta kıskanır ve siz ne yapıyorsunuz burada boşanmadınız mı diye sorar. Gerçekten de nikah tazelemek gerekiyordu ikisi için de..
Cavidan her ne kadar sevmese de Emir’in anne hazırlan Reyhanı istemeye gideceğiz demesiyle şaşırır kalır ve bu beslemeyi mi istemeye gideceğim diyerek şaşkınlığını belli eder.
Cavidan her ne kadar boşanmasındaki tüm planları Cemrenin üstüne atmaya kalksa da Emir farkındadır ve her şeyi tek başına Cemrenin yapmadığını ona yardım edenlerin de olduğunu söyleyerek Cavidan’ın yaptıklarının farkındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=asZ9Mk6DEKg

Yemin dizisi 17 Aralık salı günü 142. bölümüyle kaldığı yerden yeni bölüm özeti ve fragmanı ile devam edecek. Yeni bölümdeki gelişmeleri sizlere yazmaya ve fragmanı sunmaya devam edeceğiz. Günü gelince yeni özet ve fragman burada sizlere sunulacaktır.

18 Aralık Çarşamba Yemin 143. bölüm özeti fragmanı

Reyhan her geçen gün Emir ile arasını düzeltirken Cavidan kendi elleriyle büyüttüğü oğlu Emir’in bir besleme tarafından ele geçirilmesine duyduğu kin ve öfkeyi her defasında dışa vurmaya devam eder. Süt anne ise Emir ile Reyhan arasında bir an evvel bir isteme olması yeniden nişan ve düğün yapılması için uğraşır. Cavidan ise Cemreyle hesap gidermiş ve onun hastanede ne kadar çok kalırsa o kadar iyi olduğunu söyleyerek kimseye dost olmayacağını bir kez daha göstermiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=y4JJlTgpw2A

Diğer yandan Yemin dizisi Reyhanı istemeye sürpriz isim dünürcü gelir. Hem Reyhan hem de Emir çok şaşırsa da Cavidan düşünüp çiçek ve çikolatayı alıp gelene kadar Reyhana başka dünürcü gelir ve kapıya dayanır.. İşte Yemin dizisi Reyhanı istemeye gelen sürpriz isim:Yemin dizisi Reyhanı istemeye sürpriz isim

Yemin dizisi 18 Aralık çarşamba günü 143. bölümüyle kaldığı yerden yeni bölüm özeti ve fragmanı ile devam edecek. Yeni bölümdeki gelişmeleri sizlere yazmaya ve fragmanı sunmaya devam edeceğiz. Günü gelince yeni özet ve  yemin 143. bölüm fragmanı burada sizlere sunulacaktır.Yemin Dizisi 141.-142. Bölüm Özeti Fragmanı

19 Aralık Perşembe Yemin 144. bölüm özeti fragmanı

Yemin dizisi 19 Aralık perşembe günü 144. bölümüyle kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında yeni bölüm özeti ve fragmanı ile devam edecek. Yeni 144. bölümdeki gelişmeleri sizlere yazmaya ve fragmanı sunmaya devam edeceğiz. Günü gelince Yemin 144. bölüm yeni özet ve yemin 144. bölüm fragmanını burada sizlere sunacağız. Yemin dizisinde  19 Aralık perşembe günü Emir ve Reyhan yeniden evlenmek için gün sayar. Cavidan bu evliliğe engel olabilecek mi? Reyhan’la tekrar evlenmek için gün sayan Emir, Reyhan’ı başka birinin daha istemesine ne tepki verecektir? Cavidan ise hala bu evliliğe taş koymanın peşindedir. Narin ve Kemal’in anlaşmalı evliliğini kanıtlamak isteyen Yonca başarabilecek mi?

20 Aralık Cuma Yemin dizisi 145. bölüm özeti fragmanı

Cavidan eliyle hazırladığı evlilik sözleşmesine yazdığı maddelerle Emir’in tüm hisselerini kendi üstüne devretmiştir, üstelik bu yaptığını Hikmet beye maharet gibi anlatır. Reyhan hemen imzalamak ister, ancak Emir annesine güvenemez ve neler yapabileceğini bildiği için dikkatli davranır. Kız isteme merasimi güzel bir şekilde geçer. Reyhan ve Emir arasındaki yakınlaşma gittikçe artarken Reyhan’ın süt annesi bir an evvel Emir ve ailesini Reyhan’ı istemesi için görevlendirir. Bu arada Reyhan’a sürpriz bir görücü gelir ve annesi ile birlikte Reyhan’ı istemeye gelen yakışıklının eli boş kaldı. Yonca ise Kemal Bey ile Narin arasında gerçek bir evliliğin olmadığını fark etmiş ve bu konuyu açıklığa çıkarmak için elinden geleni yapmaya başlamıştır. Yonca aradığı açığı bulabilecek mi Kemal ile Narin arasındaki gerçek olmayan evliliği ispatlayabilir mi izleyip göreceğiz.

Haftanın son günü Yemin dizisinin 145. bölümü 20 aralık cuma günü sizlere sunulacak. Sevilen dizide bakalım 20 Aralık cuma günü neler yaşanacak Yemin dizisi 145. bölüm özeti ve fragmanı ile tüyolarında ne gibi gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz. Sizlerde Yemin 145. bölüm ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.Yemin Dizisi 141.-142.-143.-144.-145. Bölüm Özeti Fragmanı

Yemin Dizisi 141.-142.-143.-144.-145. Bölüm Özeti Fragmanı 16-17-18-19-20 Aralık günleri kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi analizlerinizi ve dizimizle ilgili son fikirlerinizi bizlerle ve diğer yorumcularla paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

61 Ne Demiş?
Gelelim diziye ehh kaplumbağa hızından bir tık ilerlemeye başladıysa da bakalım kaç gün sürecek bu durum…. Sonunda Emir ulan biz bunun için mi boşandık dediği şeyi buldu (hakkını yemeyeyim o sahnede güzel oynadı ) Bizim haddinden fazla iyi niyetli kızımızda öğrendi öğrendi de yinede başını belaya sokmayı da ihmâl etmedi tabiki…Evet Reyhancım Cemre’nin ki takıntı, hastalık bu doğru.. ama aşk senin dediğin gibi mi de bilemedim?? Eğer senden sonra karşındaki adamın ha yaşamış, ha yaşamamış gibi olmasından sa bence iyi ve kötü günde beraber tüm zorluklara, güçlüklere birlikte göğüs germektir aşk dediğin şey….neyse sonu nihayet tatlıya bağlandı da bence Cemre’nin sonu ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olacak hapisten çıkacak yani darısı Cavidan’ın başına diyelim…Kemal beye gelince yahu evet evlat herşeydir çok zor bir durum evladından ayrılması insanin ama sen bir avukatsın daha dirayetli olup evladını geri almaya çalışmalısın suçlu aramak yerine.. Sen başlattın.. Tamam Narin de uzattı da uzattı ama olan oldu artık Narin şuna iki tokat patlatsa da kendine gelse sinirimi bozuyor suratsız
Son olarak da ünlü birinin dediği gibi;
Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi??
Cemre sen bu işin sonunu düşünmedin mi???
Keyifli hafta sonları cümleten

Açelya Ne Dedi?

Selamlar, sevgiler
Bu günlük diziler iyice çığrından çıktı artık.  Sadece Trt 1’deki “Seksenleri” huzurlu bir sekilde izleyebiliyoruz.  Allah TRT’den razı olsun.  O da olmasa dizi izlenecek biryer kalmamis.  Şu “Beni Bırakma” ve “Sevdim Seni Bir Kere ” dizileri Yeminden de iğrenc.  Birkac kere izleme gafletinnde bulundum rüyalarıma girdi.  O neydi gıı  günlük dizi yazmanin zor oldugunu biliyorum hergun bir konu bulup devam ettirmek hiç kolay değil.  Yemin dizisinin bir drama türü oldugunun da farkındayız ; ama bir iş trajedi içeriyor diye her türlü saçmalama hakkını kendinde bulamaz.  Yemin’de bir tane aklı selim mantigiyla hareket eden muhakeme yeteneği olan bir insan evladi yok.  Tek normal insan vardi Süheyla Hanım o da ölüp gitti pisi pisine.  Gelelim sana REYHAN HANIM !! Öncelikle Sen bu dunyaya ait degilsin.  Reyhan gibilerin ya Mevlevilerle birlikte semazen yapması lazım ya da 4 büyük Melekle karsilikli istişare yapmasi lazım Tövbe Haşa  Kizım bu Cemre sana şeytan aleminin bile ibretle dinleyecegi şeyler yaşatti Sen gittin onu Talazin elinden kurtarmaya calistin.  Bıraksaydin ya Talazın kirli donlarını yıkayıp helasını temizleyerek çürüseydi orda adı batasıca.  Duyduğuma göre bu da yetmiyormus Reyhan Emire ne olur Cemreyi hapisten çikaralim diye ikna senfonisi uygulayacakmis.  Allahim insanin artık lûgatinda soyleyecegi şey yok. Cemre hapisten çıkinca ne yapacak Reyhan Umreye gidip kabeye yüz sürüp aydınlanma  mı yaşayacak ?? Tabiki daha siddetli esecek sana doğru.  Daha keskin nasıl savursam diye haykıracak.  Belki de iyilesmeye baslayan biricik dayını öldürecek ya da Emiri.  O zaman ne diyceksin.  Yine bir cahillik yaptı diye Cemreyi bağrina mı basacaksın?Bunun adı iyilik ya da mümin olmak değil.  Akıllı mümin” Bir delikten iki defa sokulmazmış”. Peki dostlar Reyhan kac defa ısırıldı siz sayabildiniz mi? Ben sayamadîm da.  Erkekler saf olur etrafta olup biteni kadinlar kadar iyi göremezler. Reyhan gordugu halde Emire anlatmadi.  Bu kadın sana aşık bunu itiraf etti tüm tezgahı o kurmus diyemedi.  Bir kere birseyleri ispatlayim dedi eline yüzüne bulaştırdı onuda.  Hicbir seyi beceremiyor.  Bu Emir bu Reyhana nasıl guvensin?.  Karşısında sürekli  FBI Ajanı gibi sır saklayan ve birseyler icin Ağır Ceza mahkemesi  tanığı gibi Yemin etmeye hazir suskunluk orucu tutan ne idüğü belirsiz uzayli bir kadın var  Sürekli kocasini feda etmeye ve terk etmeye hazir.  Yahu evlilik bu.  Hapis yatacaksaniz birlikte yatin, ölecekseniz de birlikte ölün, birlikte sürünün, birlikte hasta olun, birlikte çürüyün.. iyi gunde kötü gunde yuvarlanip Gidin.  Emir ne soylese ne yapsa hakli.  Emire çok uzuluyorum çok acıyorum etrafinda bir tane normal kadın yok.  Hepsini ayagindan betonlayip denize dökse yeridir.  Atsa atamiyor satsa satamıyor..  Şu Kemal desen hayatinda sadece kızı ve kendi sorunlari var sadece.  Evlendigi kadinin ne hissettiği ne düşündüğû umrunda bile değil.  Kendi yazip kendi oynuyor.
Ha unutmadan Reyhan Cemreye dediki: Sen hastasin böyle sevgi olmaz.  Valla Reyhancim senin sevgin ne kadar sağlıklı bilemedim.  Cemrenin yerinde olsaydim Reyhana şunu derdim : BANA DELİ DİYENİN AKLI KİME GÖRE DOĞRU REYHANCIM
Ben olsaydim Reyhanla Cemreyi akil hastanesine kapatir şahane bir psikologla karsilikli terapi sahneleri çekerdim.  Tıpkı İstanbullu Gelindeki Adem karakterinin terapi sahneleri gibi.  Biz de keyifle izlerdik..

Son olarak Bu hafta neler izledik işte özet video:

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"