Yeni Gossip Girl Dizisinin Başrollerinde Yer Alacak İsimler Açıklandı


Yeni Gossip Girl dizisinin başrollerinde Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay yer alacak. HBO Max’te yayınlanacak dizi, orijinal serinin sekiz yıl sonrasında geçecek.

2007-2012 yılları arasında yayınlanan Gossip Girl dizisi, Manhattan’da lüks yaşamlar süren bir grup gencin hikayesini mercek altına alıyordu. Özellikle ilk sezonlarında geniş izleyici kitlesine ulaşan Gossip Girl, 2000’lerin dikkat çekici gençlik dizilerinden biri olarak akıllarda yer ederken; başrollerinde yer alan Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Penn Badgley ve Ed Westwick‘in de yıldızını parlatarak sonraki yıllarda dikkat çekici projelerde yer almalarının önünü açtı. Özellikle Blake Lively ve Penn Badgley, Gossip Girl’ün ardından oldukça başarılı kariyerlere sahip oldu. Bu yüzden de yeni bir Gossip Girl dizisi çekileceği duyurulduğunda akıllara gelen ilk sorulardan biri başrollerde kimlerin yer alacağı oldu.

Temmuz ayında duyurulan dizinin şekillenmeye başlamasıyla birlikte bu soru da cevap buldu. WarnerMedia’nın mayıs ayında açılacak yeni dijital platformu HBO Max’te yayınlanacak olan yeni Gossip Girl dizisinin başrollerinde; geçtiğimiz yıl Doctor Sleep ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Emily Alyn Lind, Chilling Adventures of Sabrina’da küçük bir rolde izleyici karşısına çıkan Whitney Park, Pretty Little Liars: The Perfectionists  ve Spinning Out gibi dizilerde rol alan Eli Brown, Lethal Weapon dizisiyle tanınan Johnathan Fernandez ve Broadway’de rol aldığı yapımlarla dikkat çeken Jason Gotay yer alacak.

Yeni Gossip Girl Dizisinin Yaratıcılığını Joshua Safran Üstleniyor

Henüz ismi açıklanmayan dizi, Gossip Girl’ün sekiz yıl sonrasında geçecek ve New York’taki seçkin bir okulun öğrencilerine odaklanacak. Gossip Girl isimli meşhur dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi gözler önüne serecek olan dizi, aynı zamanda aradan geçen bu sekiz yılda sosyal medyanın ve New York’un çehresinin nasıl değiştiğini de keşfedecek.

Yeni Gossip Girl dizisi, Quantico dizisinin yaratıcısı olarak adından söz ettiren, aynı zamanda orijinal Gossip Girl dizisinin de senarist ekibinde yer alan Joshua Safran öncülüğünde hazırlanıyor. Safran’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcıları arasında orijinal serinin yaratıcıları olan Josh Schwartz ve Stephanie Savage da yer alıyor. Orijinal seri gibi bu yeni dizi de Cecily von Ziegesar‘ın romanlarından uyarlanıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin ne zaman ekranlara geleceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Deadline

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .