Sozialen Medien

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı (Tüm Karakterleri)

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı (Tüm Karakterleri) hakkında detaylı bilgileri burada sizlere sunacağız ve Yeni hayat dizisi hakkında yeni oyuncuları kadrodaki baş rolleri ve yan rolleri sizler için detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız. Her Yerde Sen, Hekimoğlu gibi işlere imza atan Karga Seven Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Yeni hayat dizisinin çekimleri 2020 yılının başında başlayacak, şimdilik oyuncu seçmeleri devam eden Yeni hayat dizisinin senaryosunu Elif Usman’ın kaleme alacağı, yeni hayat dizisinin baş rolünde Serkan Çayoğlu’nun yer alacağı belirtiliyor. ‘Yeni Hayat’ dizisi yeni yılda ekranda yerini alacak. Serkan Çayoğlu ile hangi kadın oyuncu partner olacak ilerleyen günlerde açıklanacak.

Yeni Hayat Dizisi oyuncuları karakterleriYeni Hayat Dizisinin konusu nedir?

Yeni hayat dizisi emekli olmuş bir askeri personelin korumasını üstlenen genç yetenekli ve zeki bir güvenlik görevlisinin hayata bakışını ve başından geçen olayları irdeleyen farklı bir dizi film olacak. Amerika’da bodyguard olarak meşhur olmuş olan dizinin belki de Türkiye versiyonu olacak olan Yeni hayat dizisinin askeri personel iken sonra emekliliği için sakin bir hayat dileyen ancak başına gelecek olayları tahmin bile edemeyen bir üst düzey eski asker ile koruması birlikte çok farklı ve inanılması güç olayların altından kalkacak ve beklenmedik olaylarla yüz yüze gelecekler. Yeni hayat dizisi oldukça aksiyon dolu ve sıra dışı bir Türk dizisi olmayı hedefliyor bakalım bunu başaracak mı Yeni hayat dizisi ile beklentilerin çok ötesinde bir dizi olacak mı izleyip göreceğiz.

Yeni Hayat dizisi Serkan Çayoğlu ile kim oynayacakYeni Hayat Dizisi Oyuncu kadrosu ve Karakterleri:

Yeni hayat dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var hangi oyuncular Yeni hayat dizisinin karakterlerini oluşturacak oldukça merak ediliyor. Burada Yeni hayat dizisinin başrol oyuncularına ve daha sonra yan rollerde önemli isimleri ve kadronun tamamını sizlere detaylı bir şekilde açıklamak ve Yeni hayat dizisinin tüm oyuncu kadrosunu ve karakterlerini sizlere detaylıca açıklamak istiyoruz. Oyuncular hakkında kısa bilgileri ve Yeni hayat dizisinin oyuncularının tamamını bu sayfada sizlere sunarak en detaylı sayfa olmayı amaçlıyoruz. İşte Yeni hayat dizisinin başrol oyuncularından ilki Serkan Çayoğlu oldu.

Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda BaşlayacakSerkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu kimdir? 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da doğmuş babası aslen Gümüşhaneli olan Serkan Çayoğlu Erlangen üniversitesinde ekonomi bölümünü bitirerek mezun olmuştur. Daha sonra ünlü oyunculardan eğitimler alan Dolunay Soysert ve Bahar Kerimoğlu gibi ünlü oyunculardan oyunculuk dersleri aldıktan sonra ilk olarak 2012 yılında Kuzey Güney isimli dizide rol almıştır. Serkan Çayoğlu’nun 2. dizisi ise 2014 yılında oynamış olduğu Zeytin Tepesi isimli dizi olmuştur. Dizi kısa sürünce Serkan Çayoğlu daha sonra ilk kez başrolde oynayacağı Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz karakterini canlandırmış ve bu dizide Özge Gürel ile başrolleri paylaşmıştır.

Özge Gürel ile oyunculuk arkadaşlığı sonrasında özel hayatında da sevgili olan Serkan Çayoğlu 2016 yılında hayatımın aşkı isimli dizide Demir karakterini canlandırmıştır.. Börü isimli sinema filminde de rol alan Serkan Çayoğlu daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan halka dizisinde Cihangir karakterine hayat vermiş ve oldukça geniş bir kitlenin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Serkan Çayoğlu son olarak Yeni hayat dizisinde erkek başrol olarak seçilmiş ve 2020 yılındaki dizisi Yeni hayat dizisi olmuştur.

Özge Gürel Yeni hayat dizisinde baş roldeÖzge Gürel

Yeni Hayat dizisinin kadın başrolü olarak adı geçen Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü bitirmeden oyunculuk konusunda adımlar atıp bir çok dizide baş rolde oynamıştır. Hem dizi hem de sinema konusunda ülkemizin yetiştirdiği önemli oyunculardan birisidir. Serkan Çayoğlu ile özel hayatında evlilik hazırlığı yapan Özge Gürel Yeni hayat dizisinde kadın başrol olup olmayacağı kesinlik kazandığında ayrıca duyuracağız. Hayranların büyük talebi var, muhtemelen Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu bu dizinin baş rolü olacaklar.

Yeni Hayat Dizisi ne zaman başlayacak belli miYeni Hayat Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Yeni hayat dizisi 2020 yılının başında oyuncu kadrosunu tamamlamaya ve eksiklerini gidermeye çalışacak. Karga seven yapım tarafından hazırlanacak olan Yeni hayat dizisinin baş rolünde olan Serkan Çayoğlu dışında diğer oyuncuların kesinleşmesinin ardından Yeni hayat dizisinin deneme çekimleri yapılacak ve yapılan bu çekimler sonrasında Yeni hayat dizisinin ilk tanıtım fragmanı ortaya çıkacak. Elbette Yeni hayat dizisinin ne zaman başlayacağı bir hangi kanalda yayınlanacağı gibi önemli sorular merak edilse de şimdilik oyuncu seçmeleri devam eden Yeni hayat dizisinin kanalı ve başlama tarihi hakkında kesin bilgiler bulunmuyor. 2020 yılında başlayacak tüm diziler için Tıklayın >> 2020 yılında başlayacak dizilerYeni Hayat Dizisinde Serkan Çayoğlu kiminle başrol oynayacak

Ancak Serkan Çayoğlu yaz dizileri için sanki daha uygun bir başrol olabilir bu nedenle dizinin 2020 yılı başlarında cast aşaması tamamlanarak Haziran ayına yetiştirileceği ve Yaz dizisi olarak beğenilip tutulursa daha sonra da sezonda da ekrana gelmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Buna göre Yeni hayat dizisi en erken 2020 Haziran ayında başlayacak ancak sosyal medyadaki bazı bilgilere göre ise 2020 yılında Eylül ayında yeni sezon ile birlikte başlaması bekleniyor. Yeni hayat dizisi hangi kanalda yayınlanacak henüz açıklanmamış olsa bile Star TV’de büyük bir açık olduğunu ve birçok dizisinin final yapan kanalın yeni diziler için yapımcıların kapısı kapısını çaldığını daha önceden duyurmuştuk. Büyük ihtimalle Yeni hayat dizisinin kanalı Star TV olacak bu konu kesinleştiğinde sizlere ayrıca duyuru yapacağız veya sayfamıza ekleyerek güncellemesini tamamlayacağız.

Yeni Hayat Dizisi oyuncu kadrosuYeni Hayat Dizisinin Çekim Yerleri Neresi? Yeni Hayat Nerede Çekiliyor?

Birçok dizide olduğu gibi Yeni hayat dizisinin nerede çekildiği hangi şehrimizde ilçe veya köyde çekildiği oldukça merak edilirken Yeni hayat dizisinde oyuncu olarak yer almak isteyen Yeni hayat dizisinin kadrosuna girmek isteyen amatör oyuncular da Yeni hayat dizisinin hangi şehirde çekileceğini merak etmeye başladılar. Ayrıca Serkan Çayoğlu daha önce Özge Gürel ile birlikte çekmiş olduğu kiraz mevsimi dizisinden dolayı oldukça tanınmış hatta İtalya Fransa gibi ülkelerde bile yayınlanan bu dizinin ardından Serkan Çayoğlu dünya çapında tanınan ve dizisi dizisi merak edilen bir oyuncu haline gelmişti. Bu nedenle Serkan Çayoğlu’nun yeni dizisi olan Yeni hayat dizisinin hangi ülkede hangi şehirde çekildiği konusunda görüntüler gelmeye başlayınca sizlere detaylı bir şekilde duyuracağız ve Yeni hayat dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlarda dizi çekimleri sürüyor ya da tanıtım fragmanlarında görülen yerler neresi gibi sorulara kesin ve net cevaplar vermeye çalışacağız.

Yeni Hayat Dizisi oyuncu kadrosunda kimler varYeni Hayat Dizisi Başrolü Serkan Çayoğlu Kiminle oynayacak?

Yeni hayat dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Serkan Çayoğlu açıklandıktan sonra onunla kim partner olacak Yeni hayat dizisinin kadın başrol oyuncusu kim olacak gibi sorular oldukça merak ediliyor. Serkan Çayoğlu oldukça yakışıklı aktörlerimizden birisi ancak ona eşlik edecek olan kadın oyuncu kimdir Yeni hayat dizisinin kadın başrolü belli olduğunda sizlere yazacağız. Ancak birkaç tahmini de sizlerle paylaşmak ve Serkan Çayoğlu ile kiminle partner olması gerektiği konusunda fikir belirtmek istiyoruz. Serkan Çayoğlu daha önce kiraz mevsimi dizisinde Özge Gürel ile birlikte oynamış ve oldukça başarılı bir dizi ortaya çıkarmışlardı.Yeni Hayat Dizisi Hangi Kanalda star mı fox tv mi

Bu başarının ardından dünya çapında dizinin satışları ses getirmiş ve kiraz mevsimi dizisi aradan yıllar geçmesine rağmen hala hayranlarının diline dolanan ve adı sıkça geçen dizilerden birisi olmuştu, işte bu başarının ardından Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel ismi yeniden bir araya gelir mi sorusu gündeme geldi. Şimdilik kesinleşen bir haber olmasa da Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu‘nun yeniden bir araya gelerek bir dizide oynaması mümkün görünüyor. Yeni hayat dizisinin kadın başrol oyuncusu belli olduğunda buraya yazarak sizlerle detaylı bir şekilde paylaşacağız. Hayranlarının Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu‘nun yeniden birlikte oynamasını çok istediğini de not edelim buraya. Ayrıca Burcu Biricik adı da ön plana çıkmaya başladı. Serkan Çayoğlu ile Burcu Biricik birbirine yakışır mı bilemedik, sosyal medyada dizisi yeni biten Alina Boz da Serkan Çayoğlu ile yakıştırılıyor. Sizce Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel mi Burcu Biricik mi yoksa Alina Boz mu olmalı? Lütfen sizlerde yorumlarınızla aşağıya yazınız..

Yeni Hayat Dizisi oyuncuları kimler olacakYeni hayat dizisinin oyuncuları ve karakterleri hakkındaki konumuzu burada noktalıyoruz sizlerde yorum ve görüşleriniz ile Serkan Çayoğlu’nun başrolde oynayacağı Yeni hayat dizisi hakkında fikirlerinizi aşağıya yorum olarak yazmanızı bekliyoruz. Şimdilik hoşça kalın..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!