Yeni Medal of Honor Oyunu Duyuruldu

FPS oyunseverlerinin gözbebeği olarak nitelendirilen ve satışa ilk çıktığı tarihten itibaren birçok oyun geliştiricisi firmanın eleğinden geçerek çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı Medal of Honor, savaş oyunları tutkunlarını mest edecek yeni bir haber ile karşımızda. EA Los Angeles, EA Vancouver ve Team Fusion firmaları tarafından ortak bir anlaşma ile yapımı gerçekleştirilen ve 2020 yılında satışa çıkacağı duyurulan Medal of Honor’ın yeni oyunu, şimdiden birçok oyunseverin gündeminde yer etmeyi başardı. İlk oyun ile II. Dünya Savaşı başta olmak üzere günümüz savaşlarını da konu edinen senaryosu, hikâye bütünlüğü, başarılı savaş sahneleri ve üst düzey atmosferi nedeniyle birçok oyun eleştirmeni tarafından oldukça yüksek puanlar ile değerlendirilen oyunun devam serisinin haber olmasıyla birlikte birçok oyun platformunda çeşitli tartışmalar başladı.
  #Nicole Kidman Filmleri - Hollywood'un Yıldız Aktörü Nicole Kidman'ın IMDb Puanı Yüksek En İyi 15 Filmi #SosyalMedya #Tv #BB

Yayınlanan ilk habere göre Oculus Rift platformunda oynanabileceği belirtilen Medal of Honor’un HTC Valve ve PS, VR platformlarında oynanıp oynanmayacağına dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Oyunun Oculus Rift platformunda yayınlanacağı bilgisinin paylaşılmasının ardından birçok oyunsever tarafından tepki gören bu strateji, milyonlarca kullanıcıyı da memnun etmiş durumda. Medal of Honor: Above and Beyond adıyla çıkacağı kesinleşen oyuna dair paylaşılan ilk oynanış videosu, birçok platformda tartışılırken, oyun eleştirisi konusunda otorite sayılabilecek birçok isim tarafından da geçer puan almayı başaramadı.

Yeni Medal of Honor Oyunu Duyuruldu -Geekrobats

Yayınlanan ilk bilgilere göre oyunun yeni serisinin “sanal gerçeklik” platformunda yayınlanması, bu ilginç satış stratejiye karşı birçok oyunseveri kızdırmış durumda. Serinin yeni oyunu Medal of Honor: Above and Beyond’a dair paylaşılan ilk bilgilerde oyuna dair esaslı bilgiler şimdilik yer almıyor. Hikâye ve senaryoya dair çeşitli tahminlerin yürütüldüğü, birçok videonun paylaşıldığı ve çeşitli forumlarda senaryoya dair bazı teorilerin üretildiği malum. Söylentilere göre oyunun daha çok güncel hikâye ve senaryoları baz aldığı konuşulurken, oyun motorunun sanal gerçekliğe göre dizayn edilmesi ise tepkilerin çekilmesine neden oldu. Şimdilik eldeki veriler kapsamında çok sağlıklı değerlendirmelerin yapılmadığı serinin devam oyununun 2020 yılında görücüye çıkacağı ve diğer platformlarda yer alıp almayacağı hâlâ tartışma konusu.

  #Baldur’s Gate 3’ten Oynanış Videosu Geliyor #SosyalMedya #Tv #BB

Resmi duyuru videosuna buradan ulaşabilirsiniz;

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .