Spiel

#Yeni RPCS3 ile Red Dead Redemption gibi oyunlarda 10 FPS arttı #OyunHaberleri #GameNews

Yeni RPCS3 ile Red Dead Redemption gibi oyunlarda 10 FPS arttı

Yeni RPCS3 ile Red Dead Redemption gibi oyunlarda 10 FPS arttı

RPCS3 güncellemesi ile Red Dead Redemption, inFamous ve daha nice oyunda performans artışı söz konusu.

PC platformunda merakla takip edilen emülatör yazılımlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz RPCS3 isimli yazılımdan haberler var. Haberimize konuk olan program, bu haberimizin en sonunda bulabileceğiniz videoda birtakım oyunlar gösteriyor. Görünüşe göre, RPCS3 ile inFamous, God of War: Ascension, Yakuza 3 ve Red Dead Redemption gibi oyunlarda artık daha iyi performans elde ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ne yazık ki, sizlere bahsettiğimiz bu oyunlar henüz tam olarak oynanabilir kıvamda değil fakat giderek iyileşiyorlar. Şu anki performansları ve ilerleme hızları göz önünde bulundurulduğunda yakında oynanabilir kıvama geleceğini söylemek yanlış olmaz. Yazılımın yeni sürümünde oyunlar artık daha iyi çalışıyor ama tadını çıkarabileceğimiz kıvama gelmelerine biraz daha var.

Hemen aşağıda, bizler için hazırlanmakta olan yazılımın ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz, siz de yazılımı indirebilir ve oyunların ne durumda olduğuna bakabilirsiniz. Hatta RPCS3 ile Red Dead Redemption da deneyebilirsiniz. İndirmek için ise buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasını kullanabilirsiniz.

Kaynak

Daha çok oyun haberleri okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"