Spiel

Yılın ilk ücretsiz oyunları belli oldu; PlayStation Plus ocak ayı ücretsiz oyunları [Video]PlayStation Plus Ocak 2020


Yılın açılışını yapan PlayStation Plus, Ocak 2020’nin ücretsiz oyunlarını açıkladı. Türkiye’deki kullanıcıları tatsız bir sürpriz bekliyor.

Aylık abonelik sistemiyle her ay kullanıcılara iki ücretsiz oyun veren PlayStation Plus, bu ayın yeni oyunlarını duyurdu. Macera ve aksiyona doyacağımız ocak ayında, bizi Uncharted: The Nathan Drake Collection karşılıyor. Bu zamana kadar Uncharted oynamadıysanız şimdi tam sırası! Şimdilerde 6. yönetmenini kaybetse de önümüzdeki dönemlerde Tom Holland başrolünde bir filmle de karşımıza çıkmasını beklediğimiz Uncharted’ın The Nathan Drake Collection versiyonunda Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception yer alıyor. Dünyanın dört bir yanını dolaşacağınız oyunda aksiyon ve macera da en üst noktaya çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci PlayStation Plus oyunu Goat Simulator

Türkiye’deki oyuncuları bekleyen tatsız sürpriz ise ikinci oyunda saklı. PlayStation Plus’ın Ocak 2020 için verdiği ikinci oyun Goat Simulator. Ancak Türkiye’deki kullanıcılar bu oyunu halihazırda Kasım 2019’da edindi. Kasım 2019’da hatırlatsanız PlayStation Plus oyunlarından biri Outlast 2’ydi. Fakat Outlast 2, Türkiye mağazasında satışa sunulmadığı için Türkiye’deki kullanıcılara alternatif olarak Goat Simulator verilmişti. Şimdi oyun Ocak 2020 planında bir kez daha karşımıza çıkıyor. Şimdilik Türkiye’deki kullanıcılar için bu oyunun değiştirilip değiştirilmeyeceği bilinmiyor. Değiştirilmesi durumunda haberimizi güncelleyeceğimizi kaydedelim.

Her iki oyunu da 7 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Aralık 2019 oyunları Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross – The Official Game içinse geri sayım başladı. Bu iki oyun 6 Ocak’a kadar ücretsiz erişilebilir olacak.

Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"