Spiel

YouTube açıkladı: En çok izlenen oyun ne PUBG Mobile ne de Fortnite2019'a YouTube izlenmeleriyle damga vuran oyun ne PUBG Mobile ne de Fortnite

YouTube Rewind 2019 ile beraber yıl içindeki verileri de paylaştı. Oyun tarafında ise zirve ne popülerliğiyle adından söz ettiren PUBG Mobile ne de Fortnite için boştu.


Bu yıl “En İyi 10” videoları tadında bir kolaj videosuyla karşımıza çıkan YouTube Rewind 2019, yılın en çok izlenen oyunlarını da açıkladı. Bu listede ise zirve yıllardır değişmeyen bir ismin oluyor: Minecraft. Bu yıl PewDiePie’ın da yeniden Minecraft videoları çekmesiyle beraber içerik üretiminde ciddi bir artış görünen Minecraft videoları tam 100,2 milyar kez izlenmiş. İkinci sıraya yerleşen ve YouTube’un favorileri arasında yer alan Fortnite, izlenme açısından Minecraft’a yetişemiyor bile. YouTube’un en çok izlenen ikinci oyunu olan Fortnite, 2019 boyunca 60,9 milyar izlenme çekmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube üzerinde en çok izlenenler listesinde PUBG Mobile yok

Listenin en dikkat çekici yanlarından biri en popüler mobil Battle Royale oyunu olmasına karşın listeye PUBG Mobile adının yazdırılamayışı. YouTube’un oyun tarafında canlı yayınlarda da sık sık gördüğümüz oyun, yakın zamanda 600 milyon indirilmesini kutluyordu. Ancak izlenmeler konusunda hala biraz geride kalıyor gibi görünüyor. Öte yandan PUBG’nin kendisi de listede bulunmuyor. Listenin 5. sırasında 29,6 milyar izlenmeyle Roblox yer alıyor. Dördüncü sırada onu mobil Battle Royale oyunu Garena Free Fire 29,9 milyar izlenmeyle bulunurken; üçüncü sıraya adını yazdıran isim ise 36,9 milyar izlenmeyle Grand Theft Auto oluyor. Bu listenin 2019 için hazırlandığını da tekrar hatırlatalım. YouTube tarafından hazırlanan diğer listelere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları

Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!