Spiel

Yüzüklerin Efendisi oyunu Lord of the Rings: Gollum’dan dikkat çekici detaylarYüzüklerin Efendisi Lord of the Rings: Gollum

Yüzüklerin Efendisi oyunu Lord of the Rings: Gollum için yeni detaylar paylaşıldı. Oyundaki Gollum beklenilenden farklı olacak.

Mart 2019’da Daedalic Entertainment’ın müjdelediği Yüzüklerin Efendisi oyunu Lord of the Rings: Gollum daha sonra sessizliğe gömülmüştü. Aksiyon macera oyunu Tolkien’in eşsiz dünyasını yeniden oyun severlerle buluşturmaya hazırlandığını müjdeleyerek haliyle serinin sevenlerini de heyecanlandırmıştı. Şimdi neredeyse 1 sene sonra nihayet oyundan yeni detaylar elde ediyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere hikaye Gollum’un etrafında şekilleniyor. Edge Dergisi‘ne röportaj veren oyun geliştiricileri ise oyun çıkmadan önce serinin hayranlarını uyarıyor. Çünkü oyun çıktığında karşılaşacağınız Gollum, Andy Serkis’in hayat verdiği Gollum gibi görünmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüzüklerin Efendisi oyunu ne zaman çıkacak?

Yapımcılardan Kai Fiebig’in açıklaması şu şekilde: “Sadece filmleri izlemiş olanları üzmek istemiyoruz. Ancak uzun lafın kısası, Andy Serkis gibi görünmeyecek. Karakteri yavaşça evrilttik. Bunun bir zamanlar insan gibi bir şey olduğunu göreceksiniz, Yüzük onu ele geçirmeden önce. Hikaye anlatımı açısından filmlere kıyasla çok fazla olasılığımız var ve bizim için pek çok farklı duyguyu yansıtabilmek çok önemli. Bizim ihtiyacımız olan neredeyse sevebileceğiniz ama aynı zamanda da gerçekten korkabileceğiniz biri. Bazı noktalarda ondan korkacaksınız.

Üçlemedeki olaylardan yıllar öncesine gideceğimiz Lord of the Rings: Gollum, üçlemede göründüğü ana kadar karakterin yolculuğunu anlatacak. Oyunun net bir çıkış tarihi ise henüz yok fakat 2021 yılında oyuncularla buluşacağı kaydediliyor. Amazon’un da kendi dizisini 2021 yılında yayınlamayı planladığı düşünülünce, önümüzdeki yıl Yüzüklerin Efendisi hayranları için hayli hareketli geçecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus ocak ayı ücretsiz oyunları


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"