Technologie

Yüzünüzü popüler GIF’lere ekleyen uygulama: Doublicat [İndir]Doublicat

iOS ve Android için dikkat çeken bir uygulama daha gündeme gelmeye başladı. Doublicat ile yüzünüzü popüler GIF’lere ekleyebiliyorsunuz.

Doublicat uygulamasının arkasında Deepfake tekniği yer alıyor. Bilmeyenler için tüm detaylarına ve en iyi örneklerine burada yer verdiğimiz Deepfake, yapay zeka ve makine öğrenme üzerinden çalışıyor ve temel olarak çok gerçekçi video montajlar yapılmasına imkan tanıyor. Photoshop üzerinde yapılan “fotomontaj” sürecini çok gerçekçi şekilde videolara getiren teknik, görüntü yanında ses üzerinde de değişiklik yapabiliyor. İşte bu temelde çalışan yapay zeka merkezli mobil uygulama Doublicat, çektiğiniz tek bir selfie üzerinden yüzünüzü tarıyor ve bünyesindeki 1.000’den fazla hareketli GIF’e ekleyebiliyor. Basit bir kullanım bulunan ve hazırlanan içerikleri hızlıca paylaşmanıza imkan tanıyan uygulama, dediğimiz gibi hem iOS hem de Android tarafında aktif olarak yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doublicat uygulaması ilginç sonuçlar sunuyor

Kişiselleştirilmiş meme’ler oluşturmak isteyenleri fazlasıyla memnun edecek uygulamaya, direkt olarak aşağıdan indirebilirsiniz. Kullanması ve indirmesi tamamen ücretsiz olan uygulama, içeriklerini sadece 5 saniyede üretebiliyor olmasıyla da öne çıkmayı biliyor. Ancak bu uygulamayı kullanırken dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu tarz uygulamalar genelde sunucular üzerinden çalışıyor. Yani fotoğraflarınız şirketin sunucularına gidiyor ve burada işleniyor. Bu riski mutlaka kullanmadan önce kabul etmeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yük taşınabilecek elektrikli bisiklet


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!