Sozialen Medien

#Zalim İstanbul’un finali yaklaştı, mutlu son mu mutsuz son mu olacak? #SosyalMedya #Tv #BB

Zalim İstanbul’un finali yaklaştı, mutlu son mu mutsuz son mu olacak?

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Zalim İstanbul dizisinin 4 bölüm sonra final yapacağına yönelik iddialar bir süredir konuşuluyor. Kanal D’nin Pazartesi akşamları ekrana getirdiği dizi, reytinglerinin düşmesi nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Dizinin senaryosuna yönelik eleştiriler de bu sürece gelinmesine katkı sağladı.

Zalim İstanbul’un finali 6 Nisan 2020 olarak görünüyor. İzleyiciler de artık finalin engellenemez olduğunu görüyor. Ancak en azından mutlu bir final yapılması yönünde dilekler var.

“Final gelmesi üzücü ama inşallah herkes mutlu sonla biter” diyen bir izleyicinin yanı sıra bir başkası ise dizinin final yapmasını istemediklerini belirten yorumlar yapıyor.

  #Lucy Liu spielt die Schurkin Kalypso in Shazam! Fury of the Gods

Dizide izleyicilerin bir isteği gerçek oldu. Şeniz, artık Nedim’in ilk hallerine döndü. Yani etme bulma dünyası dizide de kendini gösterdi. Nedim’in Şeniz’e nasıl davranacağı merak konusu.

İzleyiciler Nedim’in iyi birisi olarak kalmasını istese de senaryonun gidişatı sanki kötü olarak akıllarda kalacak gibi. Sosyal medyada da bu duruma itirazlar geldiğini belirtelim.

İşte Dizinin 16 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 35.bölüm fragmanı:

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"