Allgemeines

#Zeki Demirkubuz İmzalı Masumiyet ve Kader Yeniden Vizyona Girecek #SosyalMedya #Tv #BB

Zeki Demirkubuz İmzalı Masumiyet ve Kader Yeniden Vizyona Girecek

Yazar Kübra Gaburga üzerinde
11 Mart 2020

Usta yönetmen Zeki Demirkubuz‘un 1997 yapımı Masumiyet ve 2006 yapımı Kader filmi, Türkiye’de yeniden vizyona giriyor.

Birbiriyle bağlantılı olan iki film, Demirkubuz’un kült filmleri sayılıyor. Kader filmi, Masumiyet’in hikayesinin öncesini anlatıyor. Kör düğüm olmuş bir aşk üçgeni; Bekir, Uğur ve Zagor’un zorlu yolculuğunda işler karışır. Bekir Uğur’a, Uğur Zagor’a, Zagor da serseriliğe aşıktır. Karşılığını bulamayan kalplere tutkun bu üç insanın yolu, tutkunun beslediği bir kaderle birbirine bağlanır.

Masumiyet‘in konusu ise namus cinayeti nedeniyle girdiği hapishaneden çıkan Yusuf’u, Bekir ve Uğur ile karşılaşmasını ele alıyor. Yusuf, amaçsız bir hayata sahiptir artık. İzbe bir pansiyon köşesinde yolu Bekir ve Uğur’la kesiştikten sonra hikayedeki tüm kişilerin hayatlarını derinden sarsan hadiseler yaşanacak, herkes kendi masumiyetinin peşinden gidecek; bu seçimler de hepsinde derin yaralar açacaktır.

  #EM 2021: ARD und ZDF werden kein UHD anbieten

Kader’in başrollerinde Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Ozan Bilen yer alırken; Masumiyet’in başrollerinde Haluk Bilginer, Güven Kıraç ve Derya Alabora yer alıyor.

Masumiyet 1 Nisan’da, Kader ise 8 Nisan’da vizyona girecek.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"