Sozialen Medien

Zemheri Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta? (Show TV)

15 Ocak 2020 çarşamba akşamı başlayacak olan Show TV ekranlarının yeni dizisi zemheri hangi günler yeniden ekrana gelecek tekrarları ne zaman hangi gün saat kaçta gibi merak edilen sorulara yanıt vermekte detaylı bir şekilde zemheri dizisinin tekrarlarını burada sizlere yazmak istiyoruz. Show TV ekranlarında 2020 yılının ilk dizisi olacak olan zemheri dizisinin tekrar bölümlerini sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Oldukça güçlü bir kadrosu bulunan zemheri dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral yaparken yapımcılığı Ay yapım tarafından üstlenilmiş olan dizinin baş rollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Müfit Kayacan İlkin Tüfekçi Nihal Koldaş Şebnem dönmez ve Zerrin Tekindor gibi çok önemli oyuncular yer alıyor. Kadrosu oldukça iyi olan zemheri dizisinin hangi günler tekrar edeceği ve yeniden ekrana geleceği merak konusu oldu.

Zemheri Dizisi Tekrarları Ne ZamanZemheri Dizisi Tekrarları Ne Zaman? (Show TV)

Zemheri dizisinin ilk bölümü 15 Ocak 2020 çarşamba akşamı saat 20 00 da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Zemheri dizisi 1. Bölümün bitiminden hemen sonra bölüm tekrarı yine 15 Ocak Çarşamba günü saat 22.30 da Show TV’de yeniden yayınlanacak. Böylelikle zemheri dizisinin ilk bölüm tekrarı yine aynı gün gece yarısı izleyicilerle paylaşılmış olacak. Ancak zemheri dizisinin bölüm tekrarları bununla da kalmayacak hafta içi ve hafta sonu birçok defa zemheri dizisinin tekrarları yayınlanacak.

Zemheri Tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta?
Zemheri 15 Ocak Çarşamba Saat 20.00
Zemheri Tekrarı 15 Ocak Çarşamba Saat 22.30
Zemheri dizisi 15 Ocak Çarşamba Saat 00.30
Zemheri 16 Ocak Perşembe Saat 23.30
Zemheri yeniden 17 Ocak cuma Saat 00.15
Zemheri 18 Ocak Cumartesi Saat 14.45
Zemheri 19 Ocak Pazar Saat 20.00
Zemheri 20 Ocak Pazartesi Saat 00.15
Zemheri Yeni Bölüm 22 Ocak Çarşamba Saat 20.00

Zemheri dizisi Perşembe günü gece yarısı cuma cumartesi pazar pazartesi ve salı günleri de ekrana gelmeye devam edecek. zemheri dizisinin tekrarlarına Show TV yayın akışından bakarak sizlere detaylı bir şekilde gün ve saat olarak yazacağız. Zemheri dizisi her hafta farklı günlerde ve farklı saatlerde ekrana gelerek izleyemeyen herkese tekrarlarını yeniden izletmek ve izleyici kitlesini daha da çok artırmak isteyecektir bu yüzden Show TV birçok defa zemheri dizisinin tekrarları ekrana getirecek.

Zemheri Tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta

Zemheri Dizisi Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta? (Show TV) de

Zemheri dizisinin tekrar bölümlerini burada sizlerle her hafta pazartesi günü yeniden paylaşarak hafta boyunca ekrana geleceği gün ve saatleri detaylı bir şekilde yazacağız. Ancak zemheri dizisinin oldukça zorlu bir günde başladığını öncelikle belirtmek isteriz. Çarşamba günleri Kanal d ekranlarında afili aşk ATV ekranlarında kuruluş Osman ve TRT 1 ekranlarında benim adım Melek gibi çok önemli diziler yer alırken Show TV ekranlarında zemheri dizisinin alacağı reyting oranları oldukça merak ediliyor.

Özellikle kuruluş Osman dizisinin oldukça iyi bir seyirci kitlesi bulunuyor ve reytinglerde ilk sırayı kimselere bırakmıyor. bu nedenle zemheri dizisinin nasıl bir reyting alacağı oldukça merak edilirken dizinin çarşamba günü izleyemeyen ancak dizi izlemek isteyen seyirciler tarafından tekrarları oldukça önem arz ediyor.

Zemheri Dizisi Tekrarları hangi gün saat kaçtaZemheri Tekrarları Hangi Günler Saat Kaçta? (Show TV)

Bu nedenle mümkün oldukça çarşamba günü dışında da zemheri dizisinin tekrarları perşembe ve cuma günleri çok önemli bir yer tutacak. Perşembe ve cuma önemli bir dizisi bulunmayan Show TV zemheri dizisinin tekrarlarını sık sık ekrana getirerek herkesin izlemesini sağlayacak. Bizde Show TV yayın akışına bakarak zemheri dizisinin tekrarlarını sizlerle paylaşacağız ve hangi günler tekrarlarının yayınlanacağını videolu bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Zemheri Tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta?

Zemheri 15 Ocak Çarşamba Saat 20.00
Zemheri Tekrarı 15 Ocak Çarşamba Saat 22.30
Zemheri dizisi 15 Ocak Çarşamba Saat 00.30
Zemheri 16 Ocak Perşembe Saat 23.30
Zemheri yeniden 17 Ocak cuma Saat 00.15
Zemheri 18 Ocak Cumartesi Saat 14.45
Zemheri 19 Ocak Pazar Saat 20.00
Zemheri 20 Ocak Pazartesi Saat 00.15
Zemheri Yeni Bölüm 22 Ocak Çarşamba Saat 20.00

Zemheri dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi diziyi izlemeye değer mi bu konular hakkındaki yorum ve görüşlerinizi oldukça merak ediyoruz. lütfen aşağıya zemheri dizisi ile ilgili samimi görüşlerinizi yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!