Sozialen Medien

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor, Manzaralı Yerler Neresi Hangi İl İlçe?

Fox tv de 2020 de ekrana gelecek ilk dizi olan Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor, Manzaralı Yerler Neresi Hangi İl İlçe? diye merak edenler için Zümrüdüanka dizisinin nerede çekildiğini hangi ilimizde ve ilçemizde dizinin setinin kurulduğunu detaylı bir şekilde burada sizlere yazmak ve Zümrüdüanka dizisinin çekim mekanlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Zümrüdü Anka dizisinde başrolde oynayan Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi önemli oyuncular ile birlikte ilk tanıtım fragmanı 6 Ocak 2020 pazartesi günü Fox TV’de ekrana geldi. Tanıtım fragmanını izleyen herkes Zümrüdü Anka dizisinin nerede çekildiğini merak etmeye ve özellikle arka fonda yer alan güzel manzaraların neresi olduğunu merak etmeye başladılar. Hemen belirtmek gerekirse Zümrüdü Anka dizisi Kapadokya bölgemizde çekilen dizilerin sonuncusu olacak.

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede ÇekiliyorZümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor?

Zümrüdü Anka dizisinin çekim yerleri başında Ürgüp ve Göreme gibi Nevşehir ilimize bağlı ilçeler yer alıyor. Fragmanda görülen yer Göreme ilçesindeki Peri Bacaları’nın ve Tarihi Açık Hava Müzesinin bulunduğu alan oldukça güzel bir şekilde dizide yer alıyor ve diziyi izleyenler buraların neresi olduğunu merak edenler için detaylı bir şekilde sizlere yazmak istiyoruz. FOX TV’de başlayacak olan Zümrüdü Anka dizisi sadece Ürgüp ve Göreme de değil Nevşehir ilimizin diğer ilçelerinde de zaman zaman çekimler yapacak. Zümrüdü Anka Dizisi Kapadokyada çekiliyor:

Ancak dizinin asıl hikayesi Ürgüp-Göreme ilçelerinde çekileceği için buradaki güzel atmosferde Peri Bacaları ile kaplı doğal güzellikler Zümrüdü Anka dizisinde ekranlara yansırken diziyi izleyenler Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor Zümrüdü Anka hangi ilimizde ilçemizde çekiliyor gibi meraklı soruları detaylı bir şekilde resimleri ile birlikte bu sayfada olacaklar. Zümrüdü Anka dizisinin çekim yerlerini resimleri ile birlikte sizlere aktarmaya ve yeni bölüm tanıtımları ekrana geldikçe görsel olarak sizleri bilgilendirecek her türlü bilgiyi ve fotoğrafı sizlere sunmaya çalışacağız.

Zümrüdü Anka Dizisi Kapadokyada çekiliyorZümrüdü Anka Dizisi Hangi İl İlçe Köyde Konakta Çekiliyor?

Elbette Zümrüdü Anka dizisi sadece Nevşehir ilimizde kalmayacak dizinin bazı bölümleri farklı illerde de geçecek ancak hikayenin ilerleyen bölümlerinde İstanbul’a gelen dizi ekibi burada Beykoz’daki eski kundura fabrikasındaki dizi film stüdyolarında çekimlerine devam edecekler. Nevşehir ilindeki Ürgüp ve Göreme ilçelerindeki çekim alanından tamamen kopmayacak olan Zümrüdü Anka dizisinin çekim ekibi Nevşehir ile İstanbul arasında adeta mekik dokuyacak. Merak edenler için >> Zümrüdü Anka Oyuncuları

Daha önce yine aynı bölgede çekilmiş olan Asmalı Konak dizisinde ve Yer Gök Aşk dizisinde de olduğu gibi zaman zaman Kayseri ve ilçelerine de dizinin ekibi çeşitli çekimler için gidecek. Özellikle bölgede bulunan Erciyes Dağı aynı zamanda kış turizmi için büyük bir potansiyeli olduğu için Zümrüdü Anka dizisinin bazı çekimleri Erciyes Dağı’nda da yapılacak. Bu bölgede oturan özellikle Nevşehir Ürgüp Göreme gibi yerlerde oturan ve dizi oyunculuğuna meraklı kişiler varsa Zümrüdü Anka dizisinde oynamak için yapımcı veya yönetmeni ile görüşebilir.

Zümrüdü Anka Ürgüp ve Göreme ilçelerinde çekiliyorZümrüdü Anka Dizisinin çekildiği yerler mekanlar (Ürgüp Göreme)

Sizlerde Zümrüdü Anka dizisinin nerede çekildiğini hangi mekanların kullanıldığını ve Zümrüdü Anka dizisinin çekim yerlerinin neresi olduğunu merak ediyorsanız aşağıya yorum ve görüş olarak fikirlerinizi yazabilirsiniz. Sizce Zümrüdü Anka dizisi manzarasıyla çekim yerleri ile izleyiciyi kendisine çekebilecek mi yüksek reyting alabilecek mi yorumlarınızı merak ediyoruz lütfen aşağıya yazınız. Zümrüt kim merak ediyor musunuz? Tıklayın >>Zümrüdü Anka Dizisi Zümrüt

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"