Sozialen Medien

Zümrüdü Anka Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar (Jenerik Fon)

Fox tv de başlayan Zümrüdü Anka Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar jenerik Fon şarkısı hakkında merak edilen tüm bilgileri burada sizlere sunmak ve Zümrüdü Anka dizisi ile ilgili istek şarkıları ve dizinin başında çalan sonunda biterken çalan veya fragmanda çalan bütün şarkılar burada toplayarak Zümrüdüanka dizisinin şarkılarını ve müziklerini bu sayfada arşivlemek istiyoruz.

Zümrüdü Anka Dizisinin MüzikleriZümrüdü Anka Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar

Zümrüdüanka dizisinde fragmanda ilk çalan şarkı Burcu Güneş’e ait olan bir şarkı ve bu şarkı çok eskilerden beri bilinen mihnetim oldur ağlarım güldür düşmüşüm kaldır diye devam eden eski bir şarkı. Elbette Zümrüdüanka dizisinde çalan şarkılar ve müzikler bundan ibaret değil dizinin yeni bölümünde çalan şarkıları yeni fragmanda çalan şarkıları kimlere ait olduğunu ve sözleri ile birlikte bu sayfada toplayarak merak eden ziyaretçilerimiz için güzel bir bilgilendirme ve müzik paylaşım sayfası oluşturuyoruz.

Zümrüdü Anka Dizisinde Çalan ŞarkılarZümrüdü Anka Dizisi Jenerik Fon Müziği

Zümrüdüanka dizisindeki bütün şarkıları yeni bölümde çalan müzikleri kimin söylediğini hangi sanatçının seslendirdiğini bilmiyorsanız aşağıdaki yorum kısmında yazarak bizlerden talep edebilir ve Zümrüdüanka dizisindeki 1. Bölüm şarkısını kim söylüyor Zümrüdüanka dizisinde yeni bölümde çalan şarkının sözleri nedir gibi merak ettiğiniz her şeyi bizlere danışabilirsiniz. Dizinerede çekiliyor merak edenler tıklayın >> Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor?

Zümrüdü Anka Dizisi Jenerik Fon Müziği

Ayrıca Zümrüdüanka dizisinde çalan şarkı ve müzikler dışında bölüm sahnelerinde çalan jenerik fon müziği de oldukça merak edilecek ve Zümrüdüanka dizisinin jenerik müziği nedir zümrüdü Anka dizisi fonda çalan şarkı kime ait ya da kim seslendiriyor gibi merak edilen tüm şarkı ve müzik isteklerinizi sizlere bu sayfada ileteceğiz. İlk bölüm tanıtım fragmanları yayınlanan Zümrüdü Anka dizisi Nevşehir ilimizde Ürgüp Göreme Avanos ve Gülşehir gibi çeşitli ilçelerde çekiliyor ve buraların mistik ortamı güzel müziklerle beslenerek izleyicilere sunuluyor.Zümrüdü Anka Dizisinin Müzikleri

Zümrüdü Anka Fragmanda çalan Burcu Güneş şarkısı çok eski şarkılardan birisi olan bu güzel şarkıyı aşağıda sizler için paylaştığımız Zümrüdüanka son fragmandan takip edebilir ve Burcu Güneş sesinden oldukça güzel çıkan bu şarkıyı dinleyebilir aşağıdan sözlerini okuyabilirsiniz. Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümlerinde çalan şarkı ve müzikleri kim seslendiriyor kim söylüyor şarkının sözü nasıl müziği kime ait bestesi kimin gibi merak edilen her şey bu sayfada sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Zümrüdü Anka Fragmanda çalan Burcu Güneş Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Şarkısı sözleri

Vakti Seherde
Açılır Perde
Düştüğüm Yerde
Derman Sendedir
Düşmüşüm Kaldır
Mihnetim Oldur
Ağlarım Güldür
Derman Sendedir
Benim Biçare
Kaldım Avare
Yürek Pür Yare
Derman Sendedir
Nefsi Zalimi
Gözle Halimi
Sundum Elimi
Derman Sendedir

Sizlerde zümrüdü Anka dizisi ile ilgili isteklerinizi görüşlerinizi şarkı ve müzik konusundaki beklentilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlerden talep edebilir yorumlarınızla sayfamıza renk katabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!