Sozialen Medien

#Zümrüdüanka dizisinde roller değişti, korkma sırası Serhat’ta #SosyalMedya #Tv #BB

Zümrüdüanka dizisinde roller değişti, korkma sırası Serhat’ta

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Zümrüdüanka dizisinin 7.yeni bölümü 7 Mart Cumartesi akşamı ekrandaki yerini alacak. Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde kızları kaçırılan Nevcihan ve Abbas çaresizliğin ne demek olduğunu yaşıyor.

Serhat ise, kaybetmekten korktuğu Zümrüt’ü buluyor ama gölden çıkardığı aşkının başında gözyaşı döküyor. Zümrüt’e ne olacağı da merakları süslüyor. İzleyiciler, “Kaybetme korkusunu sen de tattın mı Serhat” diyerek bu sahneyi yorumlamakta. Videodan 7. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

İşte 7. yeni bölümde yaşanacakların detayı: Art arda aldıkları darbeler Demirkanlar’ı darmadağın etmiştir. Zümrüt’ü kaybetme korkusu ölümün kıyısında gezen Serhat’ı nefessiz bırakmıştır. Kızları kaçırılan Nevcihan ve Abbas çaresizdir. Onlara yardım edebilecek tek kişi Serhat’tır fakat kimse ona ulaşamıyordur.

  #Zümrüdüanka 13. Bölüm

Demirkan Ailesi’ne savaş açan Kudret’in ise Suhandan’ı teslim etmeye hiç niyeti yoktur. Tam her şey bitti derken Özgüç Konağı’na adım atan biri tüm hesapları değiştirecek bir teklif yapar. Akan kanı durduracak bu teklifin bedeli de büyük olacaktır.

Rüstem’in Nezaket hakkında öğrendikleri canını çok sıkar. Ancak Kuloğlu Ailesi’ni bundan büyük dertler beklemektedir. Olaylar Kudret ve Serhat’ı bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Demirkan Konağı’nda büyük bedeli kim ödeyecektir? Kuloğlu Ailesi yeniden bir araya gelebilecek midir? Serhat, Kudret’in hamlelerine nasıl karşılık verecektir?

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"