Sozialen Medien

#Zümrüdüanka dizisinin başrol oyuncusu bedenini fazla zorladı! #SosyalMedya #Tv #BB

Zümrüdüanka dizisinin başrol oyuncusu bedenini fazla zorladı!

Fox TV ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Abbas karakterine hayat veren ünlü oyuncu Selim Bayraktar, oyunculuğun pek de bilinmeyen bir yönünün gözler önüne serdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle Ürgüp’teki çekimlerin durması nedeniyle oyuncular evlerinde kendilerini karantina altına aldı. Selim Bayraktar da bu dönemde takipçileri ile sosyal medya hesabı üzerinden etkileşim kuruyor. Ünlü oyuncu, 2011 yılında yaşadığı zorlukları bir mesaj ile paylaştı.

Otello oyununu oynadığı sırada bütün vücuduna sürülen boya nedeniyle sıkıntılar yaşadığını ve cildinin bozulduğunu vurgulayan Selim Bayraktar, oyunculuğun sevmeden yapılamayacağını da ifade etti.

Bayraktar şöyle yazdı:”Yıl 2011: Otello oyununa hazırlanırken bütün vücuduma sürülen boyadan sonra boyanın çıkmaması için fixer uygulaması yapılırken sevgili partnerim Orkun Yılmaz çekmişti bu fotoğrafı. Tabii ki bu uygulama haftada 4 gün toplamda 3.5 yıl sürdü ve devamında cildimin yapısı bozuldu ve ciddi bir tedaviye maruz kaldım. İşimizin bilinmeyen yanlarından yalnızca bir kısmı bu elbette. Ruhsal ve bedensel yükümlülüğü çoktur oyunculuğun, saymakla bitmez. Sevmeden yapılmaz, aşkla yapılır. Hele ki söz söyleme derdin varsa yan etkilerine bakılmaz. Emekliliği yoktur. Sahne; sen ve taşıdığın ruhundur.”

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"