Sozialen Medien

#Zümrüdünaka dizisinde 20 saat ızdırap çektiler, 1 dakika bile yayınlanmadı! #SosyalMedya #Tv #BB

Zümrüdünaka dizisinde 20 saat ızdırap çektiler, 1 dakika bile yayınlanmadı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Dizi yapmanın ne kadar zor olduğunu Zümrüdüanka ile yeniden hatırlayan bir ekip var… Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar’ın başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi Ürgüp, Kapadokya’da çekiliyor. Karasal iklimin sert kış şartlarını yaşayan oyuncular da zaman zaman zor durumda kalıyor.

Buna en iyi örnek Ceren Yılmaz ile Alp Navruz… Zümrüdüanka’nın ilk çekimlerinde yaşadıklarını anlatan Ceren Yılmaz, soğuktan çok etkilendiklerini ve çok zorlandığını söylemişti.

Oyuncu, “Ürgüp’te soğuk -10’lara vuruyor bazen ve konuşamayacak duruma geliyoruz soğuktan… En zorladığım teaser çekimi oldu. -5 derecede, bir vadinin ortasındayız. Soğuk hava, rüzgâr fanları yüzüme vuruyor ve üzerimde tül bir gelinlik… O gece hayatımın sınavını verdim. Sabah gün aydınlanırken çekimimiz bitti. Hatta hocamız Cemal Şan ‘Bu gece ölmezsen sana bir daha bir şey olmaz’ diye espri yapmıştı başta… Gecenin sonunda ne demek istediğini dişlerim titrerken anladım” açıklamasıyla dikkat çekmişti.

  #Tarzan Kız Tippi'nin Gerçek Hayat Hikayesi

Şimdi de Ceren Yılmaz gibi benzer ifadeler Alp Navruz’dan geldi. Magazin Noteri programına konuşan oyuncu, 20 saat soğukta titreyerek çekilen teaserın 1 dakika bile yayınlanmadığına dikkat çekip, ne kadar zor bir iş yaptıklarını gözler önüne serdi.

Navruz, “Teaser çekimimiz vardı. Buranın en soğuk bölgesinde ve ilk kez karın yağdığı zamanda çektik. Tamamen parmak uçlarımı hissetmiyordum, öyle bir çekim olmuştu 20 saat boyunca… Ertesi gün otomatik olarak hasta oldum.O gün gerçekten çok zorlanmıştım. Hem kar vardı hem yağmur vardı hem rüzgar, 3-4 iklimi aynı anda yaşamıştık, sabaha kadar. Televizyonda bakınca 30 saniye bile değildi galiba” açıklamasıyla dikkatleri çekti.

Zümrüdüanka’nın ilk tanıtım teaserında logolar çıkartılınca 55 saniyelik görüntü verilmişti.

  #Malheur bei „Bares für Rares”: „Rettungsaktion” mindert Wert gewaltig

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"