Allgemeines

#2020’de Final Yapacağı Kesinleşmiş Diziler (Güncel Liste)

İşte 2020 de final yapacak dizilerin tam ve güncel listesi

2020’ye toplamda 30 dizi ile girdik; 2020 yılında bir çok dizi için final kararı alınacak; bu dizilerin yerine ise yeni diziler başlayacak. Güçlü diziler köşe başlarını kapmış ve gününde birinciliği garantilemiş durumda. Bu nedenle de yeni başlayan her dizi çok büyük bir rekabetinde içine giriyor. Kanallar dizi yapımcılarından yeni dizi istiyor ancak yapımcıların istediği garanti yayın hakkını vermek istemiyor. Özellikle Show Tv ve Kanal D gibi kanallar 6 bölüme kadar indirdi ilk yayın haklarını satın aldıkları bölümü. İlk altı bölümün parasını ödeyen kanallar 6 bölümden sonra dizinin yeni bölümlerinin yayın haklarını satın alıp almayacağına daha dördüncü bölümde karar vermek zorunda kalıyor. Böylece oyuncular daha 3 – 4 bölüm bile çekmeden dizi final mi yapacak korkusu ile sete çıkıyor. Son dönemde 2020’yi kesin görür denen Ferhat İle Şirin ve Azize dizileri de daha 6. bölümlerinde 2020’yi görmeden ekranlara veda eden diziler olmuşlardı.

2020’de Final Yapacak Diziler

Kadın

Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın 3. sezonun sonunu getiremeden final yaparak ekranlara veda edecek. Kadın dizisi 4 şubat 2020 de 81. bölümü ile ekranlara veda edecek. Kadın dizisi için alınan final kararının arkasında düşen reytingler değil devam ettirilemeyen senaryo var. Fox TV yetkilileri Kadın dizisinde yeni senaryoya onay vermedi. Muhtemelen saçma şekilde devam ettirilecek Kadın dizisinin reytinglerinin düşme korkusu Fox TV’ye final kararı aldırdı. Diğer taraftan Kadın dizisi yapımcısı Med Yapım da dizilerinin saçma  bir final ile değil efsane bir final ile ekranlara veda etmesini istedi.

Kadın Dizisi

Ya İstiklal Ya Ölüm

Başrollerini İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Melis Sezen, Hilmicem İntepe, Rıza Kocaoğlu ve Umut Karadağ’ın paylaştığı Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi 19 mart 2020 de yayın hayatına başlayacak ve 23 nisan 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi İstanbul’un işgal edilmesinden başlayarak Ankara’da yeni bir meclisin kurulmasına kadar geçen altı haftalık süreyi anlatacak.

Ya İstiklal Ya Ölüm Dizisi

Çocuk Dizisi

9 eylül 2019 de izleyicisi karşısına çıkan 1441 Yapımın yeni dizisi Çocuk için Star TV yetkilileri final kararı aldı. Çocuk dizisinin baş rollerini Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Nazan Kesal’in paylaşmaktaydı ve hem oyuncu kadrosu ile hemde senaryosu ile efsane bir dizi olarak anlatılmaktaydı; ancak Çocuk dizisi 28 ocak 2020 salı akşamı 18. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Çocuk Dizisi

İkimizin Yerine Dizisi

Kanal 7’nin sevilen dizisi İkimizin Yerine yayın hayatına 2018 de başlamıştı; toplam 562 bölüm olarak ekranlara gelecek İkimizin Yerine dizisinde final bölümü 29 mart 2020 pazar günü ekranlara gelecek final bölümü ile yayın hayatını bitirecek. İkimizin Yerine dizisinin orijinali olan Balika Vadhu dizisi 2245 bölüm olarak ekranlara gelmişti. İkimizin Yerine dizisi 80 dakika olarak Balika Vadhu dizisinin 4 bölümünü bir araya getirerek yayınlamıştı.

İkimizin Yerine Dizisi

Bıçak Sırtı Dizisi

Bıçak Sırtı dizisi 17 ekim 2019 perşembe günü ilk bölümü ile yayın hayatına başlamıştı. 2 Mart 2015  – 14 Aralık 2016 tarihleri arasında Hindistan da yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi 117. bölümü ile 11 Şubat 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek. Bıçak Sırtı dizisinden sonra yine Kanal 7 yönetimi yeni bir Hint dizisi ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek.

Bıçak Sırtı Dizisi

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!