Technologie

Apple’dan AirPods ailesi için ilginç “emoji” hamlesiApple AirPods

Apple‘ın dikkat çeken kablosuz kulaklık modelleri AirPods ve AirPods Pro, artık gövdelerine “Emoji” işlenmiş şekilde satın alınabiliyor. İşte detaylar;

Dünyanın en popüler kablosuz kulaklık modellerinde AirPods ve seriye daha sonra dahil edilen Pro versiyon, artık belirli pazarlarda gövdelerine lazer emoji eklenmiş şekilde satın alınabiliyor. Lazer işleme sürecini uzun zamandır iPad modellerinde de sunan Apple, burada kişilere birçok farklı emoji seçeneği sunuyor. Emoji yanında kişilerin AirPods’lar üzerine yazı yazmasına da imkan tanıyan teknoloji devi, bu işlemden herhangi bir ücret almıyor. Henüz Türkiye’de sunulmayan ancak yakında geleceğini düşündüğümüz hizmet, birçok kişiyi fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Bu sayede alınan AirPods özelleştirilebiliyor ve bu da birçok kişinin aradığı detaylar arasında yer alıyor.

Apple AirPods

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En son Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık tanıtılmıştı

Kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor. Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"