Technologie

Apple’dan geleceğe bağlanacak yeni iPad Pro sızıntısı – BBiPad Pro

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPad Pro modelleri merakla bekleniyor. Firma burada 5G’li bir model de sunacak gibi duruyor. İşte detaylar;

2020 iPad Pro modelleri merakla beklenirken, Apple’dan iPad Pro’larla alakalı yeni bir haber daha geldi. Sağlam kaynaklara göre şirket mmWave 5G destekli bir iPad Pro üzerinde çalışma gösteriyor. Bu modelin henüz diğer detayları ya da nasıl olacağı açıklanmıyor. Ancak normalden pahalı olacak cihazın 2021 yılında çıkacağı düşünülüyor. Peki 2020 iPad Pro’lar hakkında neler biliniyor? 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan yeni tablet modelleri, mevcut Pro’lardan çok daha farklı görünmüyor. Burada modeller özellikle arkalarındaki üçlü kamera sistemiyle fark yaratıyor. Güçlerini Apple A13X işlemciden alacak denilen tabletlerin 2020 Mart gibi lanse edileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5G’li iPad Pro modelleri yanında iPhone 12 ailesinde de 5G desteği olacak

Hatırlamak adına ailenin en altında yer alan iPhone 12 modeli 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni 16 inç MacBook Pro modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"