Technologie

Apple’dan iPhone aksesuarına yönelik yeni pil değişim programıApple iPhone

Teknoloji devi Apple, 2019 içinde çıkan iPhone XR, Xs ve 11 Pro Max uyumlu şarjlı kılıfları için bir pil değişim programı başlattığını duyurdu.

Apple, iPhone Xs, Xs Max ve XR için üretilen bazı “Smart Battery Cases” şarjlı kılıflarında bir şarj sorunu tespit edildiğini aktardı. Ocak – Ekim 2019 tarihleri arasında üretilen kılıfları kapsayan bu sorun nedeniyle de bir ücretsiz pil değişim programı başlatıldı. Söylendiği kadarıyla sorunlu ürünlerin kendisi şarj olmuyor ya da şarj kesintisi yaşıyor. Aynı zamanda bu ürünlerin bağlı iPhone’ları da şarj etmediği ya da şarj kesintisi yaşattığı da Apple’ın yaptığı açıklamada karşımıza çıkıyor. Teknoloji devi bu sorunun herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmadığının altını özellikle çiziyor. Yani sorunlu piller bir yangın riski oluşturmuyor. Apple’ın yetkili servislerinden yapılabilecek değişim, dediğimiz gibi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Kılıfların kendisi Türkiye’de tam 999 TL‘ye satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, iPhone 11 ailesi için de şarjlı kılıflar hazırladı

Apple, geçtiğimiz aylarda iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max şarjlı kılıflarını resmi sitesi üstünden satışa sundu. 11 için iki farklı, 11 Pro ve 11 Pro Max içinse üç farklı renk seçeneğiyle hazırlanan kılıflar, ortak olarak 999 TL fiyat etiketine sahip. Hali hazırda pil ömürleri oldukça iyi olan iPhone 11’lerin kullanım ömrünü ciddi şekilde artıran kılıflar, tasarımsal olarak büyük bir sürpriz oluşturmuyor. iPhone Xs ailesi için hazırlanandan farklı olarak daha büyük kamera boşluğu karşımıza çıkıyor. Ancak yine de şirketin burada sürpriz bir dokuşu bulunuyor. Çünkü kılıflarda özel bir kamera için fiziksel deklanşör butonu bizi karşılıyor.

İlgili Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!