Technologie

ASICS’ten performansınızı artıran akıllı spor ayakkabıASICS spor ayakkabı

Dünyanın en büyük ayakkabı üreticilerinden ASICS, CES 2020 kapsamında gerçek zamanlı bildirim yapabilen akıllı spor ayakkabı tanıttı.

Kaliteli spor ayakkabılarıyla ses getiren firma, CES 2020 fuarını es geçmedi. Dünyanın en büyük teknoloji elektroniği fuarında, buna uygun teknolojik bir ayakkabı tanıtıldı. ASICS imzalı bu model, tasarımsal olarak normal bir spor ayakkabıdan çok da farklı değil. Bu model farkını bünyesine entegre edilen akıllı sensör altyapısıyla gösteriyor. Alt kısmında ORPHE TRACK sensör taşıyan model, söylendiği kadarıyla Japonya merkezli “No New Folk Studio” ortaklığında geliştirilmiş. Benzerlerinden farklı olarak kişilere gerçek zamanlı bildirim yapabilen ayakkabı, bu sayede daha iyi hale gelmenize yardımcı oluyor. Kişinin ağırlığını verdiği yerden, yere basma tarzına kadar birçok kalemde takip gerçekleştiren bu ASICS spor ayakkabı, oldukça hafif olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kişilerin daha az enerji harcayarak koşmasına / yürümesine imkan tanıdığı aktarılan ayakkabı, kişisel gelişim için oldukça mantıklı duruyor. Sadece adım sayan akıllı spor ayakkabıların günümüzde pek de bir mantığı bulunmuyor.

ASICS spor ayakkabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASICS spor ayakkabı satışa sunulacak

Söylendiği kadarıyla modelin global satışı yıl sonuna doğru olacak. CES 2020’de çalışır prototipi sergilenen ayakkabı, özellikle profesyonelleri memnun edecek izlenimi oluşturuyor. Modelin fiyatı hakkında ise henüz bir fiyat açıklanmış değil.

İlginizi Çekebilir

Samsung’dan robot şef


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!