Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 117.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 117.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • Konu içerisindekiler
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR
Aşk Bir Rüya 117.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 16 Haziran Salı akşamı saat 20.50 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

Kaynak: http://fragmanlar.im/atzrd

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  #„Der letzte Bulle“ auf Netflix: Läuft der Film zur Serie dort?
Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Thapki, kılık değiştirip eve döndüğünde aile üyeleri onu tanımaz. Ama Bihan, ilk gördüğü andan itibaren eve gelen kişinin Thapki olduğunu anlar.

Thapki yaşadığı halde iki yıl boyunca Bihan ve ailesinden bunu gizler. Bihan’ın nişan haberini duyunca konağa gelen Thapki, gerçekte kim olduğunu söylemez. Evdekiler Thapki’ye çok benzeyen adının Mana olduğunu söyleyen kadından huzursuz olur. Ancak Bihan, onun Thapki, olduğundan emindir. Thapki ise Şada ve Koşi ile uğraşır. Şada ve Koşi ikilisi bu kez zor duruma düşer. Thapki yaşadığını neden gizliyor?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"