Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 121.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 121.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • PAYLAŞ:
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR
Aşk Bir Rüya 121.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 20 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.50 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qfsy7

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Vani’nin yeni hamlesi tüm ev halkını karşına almasına neden olur. Bihan ve ailesinin yaşadığı evi aldığını söyleyen Vani, bir saat içinde evi boşaltmalarını ister.

Vani, Bihan ve ailesinin gözünün yaşına bakmaz ve evi onların elinden alır. Koşi, evin gitmesine çok sinirlenir. Şirkete de zarar gelmesinden endişelenen Koşi, Bihan’a kızar. Bihan ise Vani gibi kötü birini Thapki’ye benzettiği için pişman olur. Şada ise evin kendi üstüne olduğunu söylemek ister ama Vani, onu alt etmeyi başarır. Diğer yandan Thapki, Vani olarak yaptığı kötülüklerden dolayı vicdan azabı yaşasa da bebeğinin acısı daha ağır basar.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"