Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 145.Bölüm Fragmanı ve Özeti izle

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 145.Bölüm Fragmanı ve Özeti izle

  • PAYLAŞ:
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR
Aşk Bir Rüya 145.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 14 Temmuz Salı akşamı saat 20.50 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/y4cwm

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Şankar Thapki’yi kaçırır. Bihan Thapki’yi bulmadan onun yerini değiştirmek isteyen Şankar başarısız olur. Thapki Şankar’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarabilecek mi?

Şankar Neha ile iş birliği yapar ve Thapki’yi kaçırır. Bihan ve Thapki arasındaki aşkı yok edemeyeceğini anlayan Kabir aralarından çekilmek ister. Bihan Thapki’nin kaçırıldığını anlar ve Kabir ile birlikte onu bulmaya çalışır. Öte yandan Şankar foyasının ortaya çıkacağını anlayınca Thapki’yi sakladığı yerden başka yere götürmek ister. Fakat Thapki onun elinden kurtulur ve Şankar’ı bağlar. Şankar’ın gerçek yüzünü ailesine anlatmak isteyen Thapki başarılı olabilecek mi?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"