Streaming

ATV Yayın Akışı ( 10 Mayıs Pazar ) #Tv #de #Bugün #Ne #Var

 10 Mayıs Pazar ATV Yayın Akışı , ATV bugün ne var ,ATV canlı yayın izle, bugün atv de ne var , bugün Pazar ATV yayın akışı , ATV yayın akışı Pazar , ATV frekans 2020,tvde bugün ne var,ATV HD canlı olarak nasıl izlenir gibi aradığınız tüm soruların cevaplarını konumuzda bulabilirsiniz.

ATV Yayın Akışı

( 10 Mayıs Pazar )

00:30 HZ. MUHAMMED: ALLAH’IN ELÇİSİ
02:15 NİHAT HATİPOĞLU İLE SAHUR
04:30 KURULUŞ OSMAN
07:30 ATV‘ DE HAFTA SONU
10:00 DİZİ TV
10:50 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
15:00 BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
19:00 ATV ANA HABER BÜLTENİ
19:45 NİHAT HATİPOĞLU İLE İFTARA
20:00 NİHAT HATİPOĞLU İLE İFTAR
atv yayın akışı
atv yayın akışı

ATV canlı yayın izle

ATV sitemizden canlı izlemek için tıklayın

ATV resmi sitesinden canlı yayın izleme linki için tıkla

ATV Uydu frekans 2020

ATV Uydu Frekansları

atv ‚ nin SD ve HD yayınları yeni uydu değerlerini uydu alıcılarına aşağıdaki biçimde yükleyebilirsiniz; SD ve HD yayınlarımız tek frekanstan tarattırılıcaktır.

a. Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ‚ MENÜ ‚ veya ‚ SETUP ‚ yazan düğmeye basınız .

b. Uydu alıcısı marka modeline göre ; ‚ KANAL ARAMA ‚ , ‚ MANUEL ARAMA ‚ , ‚ KANAL EKLEME ‚ , ‚ EL İLE ARAMA ‚ gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip ‚ OK ‚ e basınız.

c. Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ‚ TP FREKANSI ‚ , ‚ ALIŞ FREKANSI ‚ , ‚ FREKANS ‚ , ‚ UYDU FREKANSI ‚ seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak atv yeni frekansı olan ‚ 12053 ‚ değerini girin.

d. Yine aynı pencerede ‚ SEMBOL ORANI ‚ yada ‚ SYMBOL RATE ‚ değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ‚ 27500 ‚ girin..

e. Yine aynı pencerede bulunan ve ‚ POLARIZASYON ‚ yada ‚ POL ‚ şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‚ H ‚ , ‚ HORIZONTAL ‚ yada ‚ YATAY ‚ olacak şekilde değiştirin.

f. Yine aynı yerde bulunan ‚ FEC ‚ değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‚ 5 / 6 ‚ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.

g. Son olarak ‚ OK ‚ tuşuna basarak atv yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ‚ ARAMA BAŞLAT ‚ yada ‚ TP ARA ‚ seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

h. Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.

Frekans değerleri aşağıdadır;

Frekans : 12053 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Yatay ( Horizontal )

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"