Allgemeines

#Batman Filminin Batmobil’i de Göründü #SosyalMedya #Tv #BB

Batman Filminin Batmobil’i de Göründü

Kayra Keri Küpçü
5 Mart 2020 – 09:13
Sinema Haberleri

Batmobil olmadan bir Batman filmi düşünülemez! Batman’in kostümü ve logosunun ardından hikayenin en dikkat çeken bir diğer elemanı da tabii ki Batmobil. Yönetmen Matt Reeves, yeni filmde göreceğimiz Batmobil’i gösterdi.

Christopher Nolan’ın ve Batman v Superman’in Batmobil’i askeri araç türündeydi, bu sefer Batmobil yeniden bir arabaya dönüşmüş durumda neyse ki.

Fotoğraflardan görüldüğü üzere yeni Batmobil, üzerinde biraz güncelleme ve geliştirme yapılmış klasik bir otomobil gibi görünüyor. Hatta çizgi romanlara sadık kalmaya çalışacağını dile getiren Matt Reeves’in, 1977 yılında yayınlanan Batman #288‘deki Batmobil’den esinlendiğini söyleyebiliriz.

  İki insan Dünya nüfusunu sıfırdan oluşturabilir miydi?

Matt Reeves’in Batman: Year One hikayesini ele alacağını düşünürsek bu Batmobil, erken dönem bir araç olabilir. Filmin sonunda yine bilimkurgu filmlerinden fırlamış bir Batmobil görmemiz olası. Yani filmde iki tane farklı Batmobil görebiliriz.

Doğrusu Batmobil’e aşık birisi bu araca da hayran kalacağımı düşünüyorum, hatta Lucius Fox’un Batman Begins’te sunduğu The Tumbler’dan çok çok daha iyi hissettireceğine eminim. Yine de hiçbirisi Batman: Animated Series’deki ve Tim Burton’ın Batman’indeki uzun burunlu aracın yerini benim gönlümde tutmayacaktır.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"