Anime || Manga

Battle Through the Heavens – Manga Tanıtım

Çin Mangası olan Battle Through the Heavens tanıtımına hoşgeldiniz! Hikayemiz ufak yaşlarda(8 yaş) eğitime başlamış ve dahi denen bir çocuk olan Xiao Yan’ın etrafında dönüyor.Xiao Yan birden yeteneğini kaybetmiştir ve ne yaparsa yapsın ruh gücü artmamaktadır.Bu durum onu alay konusu haline getirmiştir.3 Yıl sonra aile büyükleri tarafından Xiao Yan ve Na Lan Yan Ran arasında nişan yapılmıştır.Fakat Xiao Yan’ın bu zayıflığını görünce Na Lan Yan Ran nişanı atmak için Xiao evine gelir ve aileyi aşağılar.Bu sırada Xiao Yan bunu duymuş ve koşarak oraya doğru gitmiştir.Na Lan Yan Ran ile yüzleşen Xiao Yan 3 yıllık bir söz verirler şayet 3 yıl içinde Xiao Yan Na Lan Yan Ran’ı yenebilirse nişan atılmayacak ve aile kurtulacaktır.Bu söz Xiao ailesine 3 yıl daha ayakta kalma gücü kazandırmıştı.Xiao Yan koşa koşa annesinin mezarına gider ve ağlar, o sırada bir ses duyar “yardıma ihtiyacın var gibi delikanlı“ ve yüzüğün içinden ak şaçlı bir adam çıkar o Yao Lao’dur.Xiao Yan’a 3yıldır onun ruh enerjisiyle beslenip kendini uyandırdığını söyler ve aralarındaki usta-öğrenci ilişkisi başlar!Bakalım Xiao Yan Na Lan Yan Ran’ı yenip en güçlü olabilecek mi?

Serideki gelişim aşamaları;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana ve bazı önemli karakterler;

Xiao Yan;

Serimizin ana karakteri olup tüm hikayenin etrafında döndüğü kişidir.Küçük yaştan itibaren bir dahi olan Xiao Yan bir gün bütün gücünü kaybeder.3 yıl sonra ise annesinden kalan yüzüğünde bir ses duyar.Yüzük içindeki ustası onu son derece geliştirip ona yardım etmektedir.Xiao Yan’ın amaci Xiao ailesini kurtarmaktır ve bunun için güçlenmenin yanı sıra simyada öğrenmektedir. 3 yıl sonraki seviyesi 3★ Dou Öğrencisi’dir.

Yao Lao;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serimizin gözbebeğidir. Çok güçlü bir simyacıdır ve 3 yıl boyunca Xiao Yan’ın yüzüğünde beslenip uyanmıştır. Amacı Xiao Yan’ı çok güçlü yapıp kendisine yapay bir beden oluşturup tekrar hayata dönmektir. O anki Dou seviyesi Dou Muhteşemi’dir

Xun’er;

Xiao Yan’ın her zaman yanısıra durmuştur ve ona aşıktır. Oldukça yetenekli ve güçlü olmasının yanı sıra hoşdurda. Serinin en önemli karakterlerindendir. O anki Dou seviyei 8★ Dou Öğrencisi’dir.

Arkadaşlar bence çok gaza getiren eğlenceli bir seridir herkeze tavsiye ediyorum.

Puan: 8/10

Bölüm Sayısı: 226 TR / 248 ENG / Seri devam ediyor

Türler: Aksiyon,Doğaüstü,Macera

 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!