Allgemeines

#Binance 15 Yasal Parayı Daha Destekleyecek

Binance 15 Yasal Parayı Daha Destekleyecek

Dev kripto borsa Binance, yeni iş birliği ile 15 yasal para için daha destek ekledi.

Binance 15 Yasal Parayı Daha Destekleyecek

Dev kripto para borsası Binance, platformuna 15 yasal para için daha yatırma desteği ekledi.

Binance, 7 Temmuz tarihli duyuruya göre Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi, Avustralya Doları, Kanada Doları, İsviçre Frangı, Çek Kronası, Euro, İngiliz Sterlini, Hong Kong Doları, Danimarka Kronu, Macar Forinti, Meksika Pesosu, Norveç Kronu, Yeni Zelanda Doları, Polonya Zlotisi ve İsveç Kronu için destek ekledi.

Binance, yeni para birimlerini kripto varlık ve yasal para kurumsal saklama hizmeti Etana Custody ile yaptığı iş birliğiyle ekledi.

Binance CFO’su Wei Zhou, Cointelegraph’a yaptığı açıklamada kullanıcıların fonları SWIFT ile aktarabileceğini söyledi ve şöyle ekledi: „Binance kullanıcıları, Binance hesaplarını Etana hesaplarına bağladıktan sonra banka hesaplarındaki fonları Etana hesaplarına doğrudan aktarabilecek. Etana yasal para mevduatları ise karşılık gelen Binance hesaplarına anlık ve ücretsiz kredi sunabilecek.“

Binance kullanıcıları için daha erişilebilir yasal para kanalları

Etana, bu süreçte Müşterini Tanı ve Para Aklamayı Önleme kontrollerini yapıyor. Binance CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao, bu iş birliğinin kriptoyu daha erişilebilir hale getireceğine inandığını söyledi:

“Bu entegrasyon, Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Okyansuya piyasalarındaki kullanıcılar için dijital varlıklara erişimi kolaylaştıracak.”

Etana, bin dolar ve üzerindeki saklama ve yatırma hizmetleri için 5 Ağustos’a kadar ücret almayacak fakat banka havalelerine yine de 35 dolar ücret uygulanacak. Maksimum yatırma ve çekme limiti, bağlı Binance hesabının seviyesine bağlı olacak. Minimum yatırma ve çekme limiti ise 150 dolar olarak belirlendi.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"