Allgemeines

#Binance CEO’su CZ, Twitter Yorumlarını Neden Engelledi?

Binance CEO’su CZ, Twitter Yorumlarını Neden Engelledi?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden yapılan yorumları neden engellediği konusuna açıklık getirdi.

Binance CEO'su CZ, Twitter Yorumlarını Neden Engelledi?
Kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng „CZ“  Zhao, mesajlarını dolandırıcılardan arındırmak için Twitter gönderilerindeki yorumları devre dışı bıraktığını söyledi.

CZ, Cointelegraph’a verdiği demeçte, „Daha iyi yanıt vermek ve etkileşime girmek için“ tweet’leri hakkında yorum yapma özelliğini kısmen devre dışı bıraktığını söyledi.

Sosyal medya kripto için çok önemli

Dijital teknolojilere dayanan bir sektör olmasından dolayı, kripto ve blockchain topluluğu Twitter gibi sosyal medya platformlarında aktif biçimde etkileşime giriyor. CZ de zamanının yaklaşık yüzde 20’sini topluluk etkileşimine ayırdığını belirterek Twitter’da yer alıyor.

  # Ehemaliger Top-Manager von Facebook sieht Bitcoin zukünftig bei 200.000 US-Dollar

Twitter’ın yeni seçeneğini kullanmaya başlayan CZ, yeni işlevleri test etmekten zevk aldığını söyledi ve kendisini erken dönem kullanıcı olarak nitelendirdi. Bu bağlamda, yorumları devre dışı bıraktığını belirtti.

Twitter bazen zorlayıcı olabiliyor

„Twitter hiçbir şekilde mükemmel bir platform değil,“ ifadesini kullanan CZ, dolandırıcıların, trollerin ve bu gibi kişilerin platformda gerçek topluluk etkileşimini zorlaştırdıklarını söyledi.

„Niyetim insanların görüşlerini kısıtlamak değil. İnsanları, konu hakkında nasıl hissettiklerini söylemeye davet ediyorum ve daha iyi hizmet sunabilmemiz için benim ya da hizmetlerimiz konusunda fikirlerini beyan etmelerini istiyorum.“

CZ, topluluğun kendisine takip etmeye değer Twitter hesaplarını önermelerini istedi ve ekledi: „Kripto alanında daha fazlasını duymayı umduğum birçok harika ses var.“

  #Monsterjagd im Regelwald: Tunche stellt sich erneut vor

Kaynak : https://tr.cointelegraph.com/news/binance-ceo-cz-explains-why-he-disabled-twitter-comments

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"