Anime || Manga

Bir İntikam Hikayesi The Hunter

 

The Hunter


Kahramanımız cennet birliğinin en genç ve yetenekli avcısıdır ama ihanete uğrayıp 5 Lord tarafından öldürülür..

Böylerce kahramanımızın  savaş ruhunun (Kar-Topu) özel yeteneği sayesinde 10 yıl geriye döner ve kendisini oldüren 5 lorddan intikam alma amacıyla sil baştan yeniden hayatına başlar.

Hatıraları ve anılarıyla geçmişte tekrar dirilen Bei Ming birlikte ölmüş olan teyzesi ve amcasının evinde kardeşinin seslenmesiyle uyanır. Gelecekte Aslında kardeşi ölmüştür ve uyandığında onu koruyacağına yemin eder.Tam bu sırada o zamanlar borçlu olduğu haydutlar evlerine gelir. Kardeşi borçlu olduğu haydutların önüne geçerek abisine zarar vermemelerini ister.

Bu sırada eski nişanlısının kız kardeşi eve damlar ve borcunu ailesinin ödeyeceğini söyler ama karşılığında buralardan gitmesine söyler. Böylece kahramanımız ayağa dikilerek borcunu üç gün sonra kuruşu kuruşuna ödeyeceğini ve  buralardan biyere gitmeceyeceğini belirtir. Böylece haydutlar üç gün süre vererirler, zaten ödeyemezse parasını her türlü alacaklarını bildikleri için geri dönerler. Böylece olaylar gelişmeye başlar.

Fazla konuştum ve anlattım, sanırım gerisini okuyarak takip etmenizi tavsiye ediyorum..


Puan: 7/10

Bölüm Sayısı: 33 Güncel

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!