Allgemeines

#Bitmain’da Güç Savaşı Yeni Bir Düzeye Ulaştı

Bitmain’da Güç Savaşı Yeni Bir Düzeye Ulaştı

Bitmain’da kurucu ortakların güç savaşı devam ediyor: Kovulan ortak ödemeleri kendi kontrolündeki hesaplara yönlendirdi!

Bitmain'da Güç Savaşı Yeni Bir Düzeye Ulaştı

Bitmain’ın iki kurucu ortağı Micree Zhan ve Jihan Wu arasındaki güç savaşı, Zhan’ın finansal akışlarını tamamen kendinin kontrolündeki oluşumlara yeniden yönlendirmesiyle birlikte yeni bir seviyeye taşınmış gözüküyor.

Bitmain’ın Weibo ve WeChat sayfalarında yayınlanan kamu hizmeti duyurusunda müşteriler, Bitmain’in ödeme kimlik bilgilerinin ve e-postasının değiştiği yönünde bilgilendirildi. Bu duyuru, Zhan tarafından kontrol edilen hesaplara işaret ediyor olabilir.

Ne var ki Wu, BlockBeats’in haberine göre bu eylemin ele geçirilen ve sahte bilgiler yayınlayan WeChat ve Weibo hesapları nedeniyle gerçekleştirildiğini ileri sürdü.

  #Mercedes-Benz'in Üreticisi Daimler Blockchain ile Veri Toplayacak

Açıklamaya göre Bitmain’ın hesaplarındaki „sıradışı faaliyetler“, sayfaların 10 Haziran’dan beri şirket adına sahte açıklamalar yapmasıyla sonuçlandı. Duyuruda „yanlış bilgilerin“ yayılmasını durdurmak için yasal yolların kullanılacağı belirtildi.

Wu kaybediyor gibi gözüküyor

Uzun süredir devam eden mücadele, son aylarda bir çözüme doğru yaklaşıyor. Zhan, mayıs ayında şirketin resmi kaşesini çalmaya çalışmasından beri Wu’nun otoritesini birkaç kez sarstı.

Zhan, haziran ayında Bitmain’ın Pekin ofisine girmek için özel güvenliği kullandı ve şirketin yasal temsilcisi rolünü geri aldı. Wu ise diğer oluşumların kontrolünü elinde bulunduruyor.

Zhan, Shenzhen’de ise müşterilere ASIC ekipmanı siparişlerinin teslim edilmesini engelledi.

Şu anda kimin Bitmain’ı kontrol ettiği bilinmiyor.

Zhan, 24 Haziran’da Wu’ya onun ve diğer yatırımcıların hisselerini 4 milyar dolara satın almayı teklif etti. Bu durum, iki kurucu ortak arasında barış anlaşması için pazarlıkların başladığına işaret ediyor olabilir.

  #El Hazard The Wanderers 23.Bölüm izle

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"