Sozialen Medien

#BoBoiBoy

Inhaltsverzeichnis

BoBoiBoy

BoBoiBoy

Dünyaca ünlü animasyon dizisi BoBoiBoy, film oldu. Malezya yapımı BoBoiBoy: The Movie’den resmi olarak Türkçe dublajlı bir fragman paylaşıldı. Canavarlarla ve robotlarla dolu bir dünyaya adım attığımız fragmanda bir süper kahraman olan BoBoiBoy’un ve dostlarının maceralarını izliyoruz.

Nizam Razak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu BoBoiBoy animasyon filminin konusu ise şöyle: The Tengkotak adlı bir grup uzaylı hazine avcısı dünyaya gelir. Yeryüzünde saklanan bir güç küresinin peşinde olan uzaylılar, küreyi bulmak için Ochobot’u kaçırır. Bu durum üzerine BoBoiBoy ve arkadaşları Ochobot’u kurtarmak için harekete geçer. Vakit kaybetmeden yola koyulan BoBoiBoy ve arkadaşları, kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

BoBoiBoy animasyonunun senaryosunu kaleme almada yönetmen Nizam Razak’a Anas Abdul Aziz eşlik etti. Two Productions şirketi bünyesinde hayata geçirilen film, aslında BoBoiBoy dizisinden uyarlandı. Çizgi dizi, 2011 ile 2016 yılları arasında televizyon ekranlarında izleyicileriyle buluştu. BoBoiBoy, 2011 yılından bugüne dünyayı işgal etmeye çalışan uzaylılara karşı savaşıyor.

BoBoiBoy: The Movie filmi 18 Eylül 2020 tarihinde ülkemizdeki sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

BoBoiBoy BoBoiBoy fragman izle BoBoiBoy internet e düştü mu BoBoiBoy izle BoBoiBoy konusu BoBoiBoy ne zaman cikacak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!