Sozialen Medien

Brooklyn Nine-Nine’a konuk olan 6 ünlü

Brooklyn Nine-Nine, Şubat ayında yayınlanacak olan yedinci sezonuyla birlikte ekranlara dönüyor! Başarılı diziye bu zamana kadar hangi ünlü isimler konuk oldu?

Brooklyn Nine-Nine, ilk kez seyirci karşısına çıktığı 2013 yılından bu yana televizyon ekranlarının en başarılı komedi dizilerinden biri. İptaller, kanal değişiklikleri ve geç gelen yeni sezon onaylarına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi, bir süre daha ekranlarda kalmaya devam edecek.

Brooklyn Nine-Nine, 6 Şubat 2020 tarihinde yedinci sezonuyla birlikte tarihinde yeni kanalı NBC’de yayınlanacak. Dizinin sekizinci sezonu ise şimdiden onay aldı.

Jake Peralta (Andy Samberg), Raymond Holt (Andre Braugher), Rosa Diaz (Stephanie Beatriz), Amy Santiago (Melissa Fumero), Charles Boyle (Joe Lo Truglio), Scully ve Hitchcock (Joel McKinnon ve Dirk Blocker) ve Terry Jeffords (Terry Crews) gibi her biri ayrı hayran kitlesine sahip karakterlerden oluşan ekibiyle altı sezonu geride bırakan Brooklyn Nine-Nine, ana kadrosunun dışında zaman zaman sürpriz isimlere de yer verdi.

İşte Nine-Nine’a konuk olan 6 ünlü isim!

Adam Sandler

Dizinin ilk sezonu Andy Samberg ve Adam Sandler buluşmasına sahne oldu. İkili daha önce 2012 yılında vizyona giren That’s My Boy filminde baba-oğul olarak karşımıza çıkmıştı. İkisi de Saturday Night Live çıkışlı olan Samberg ve Sandler, Hotel Transylvania ve Grown Ups 2 gibi yapımlarda da yan yana geldi.

İlk sezonda yer alan bir açık arttırma sahnesinde kendisi olarak seyirci karşısına çıkan Sandler, Jake Peralta ile bir tartışmaya girdi.

Bill Hader

Nine-Nine’a konuk olan Saturday Night Live çıkışlı isimler yalnızca Sandler ve Samberg’den ibaret değil. Birden fazla Emmy ödülü sahibi olan Bill Hader da dizide yer aldı. Hader, şu sıralar HBO’nun kara komedi dizisi olan Barry ile adından sıkça söz ettiriyor.

Hader, Nine-Nine’ın üçüncü sezon ilk bölümünde Holt’un yerine gelen yeni başkomiser Seth Dozerman olarak yer aldı. Gerginliğiyle en komik yan karakterlerden biri olarak aklımızda kalan Dozerman’ın Nine-Nine kariyeri oldukça kısa sürdü.

Nick Offerman

Parks and Recreation dizisindeki Ron Swanson karakteriyle en sevdiğimiz isimler arasına giren Nick Offerman, şu sıralar Amy Poehler ile birlikte NBC’de yayınlanan Making It isimli bir yarışma programının sunuculuğunu üstleniyor.

Offerman, Nine-Nine’ın üçüncü sezonunda yer alan ‘Ava’ isimli bölüme konuk oldu. Kendisi bu bölümde Holt’un eski erkek arkadaşı ve Ron Swanson karakterini de andıran Frederick’i canlandırdı. Sağlıklı bir şekilde ayrılmayan Holt ve Frederick ikilisi son derece pasif agresif ve bir o kadar da komik anlara sahne oldu.

Zooey Deschanel

Zooey Deschanel, New Girl ve 500 Days of Summer yapımlarındaki rolleriyle tanınıyor. New Girl ve Brooklyn Nine-Nine aynı kanalda yayınlandığından, Deschanel’ı Nine-Nine’da görme fırsatı yakaladık. Ünlü aktrisin canlandırdığı Jessica Day, dördüncü sezonda yer alan ‘The Night Shift’ isimli bölümde bir hırsızı yakalamaya çalışan Jake Peralta’nın yanındaydı.

Jake ve Jessica ikilisi arasında geçen sekans, Fox’un iki dizisinin ilk crossoverı olarak aklımızda kaldı.

Sterling K. Brown

Son zamanların en başarılı aktörlerinden Sterling K. BrownThe People v. O.J Simpson: American Crime Story ve This is Us ile iki kez Emmy ödülü kazandı.

Nine-Nine’ın beşinci sezon on dördüncü bölümü olan ‘The Box’, Jake ve Holt ikilisinin bir şüpheliyi sorgulamalarını konu alıyordu. Brown, Philip Davidson cinayetinin şüphelisi bir dişçi rolünü üstlendi. Karakter, dizinin en ilginç suçlularından biri olarak hafızalarda yer etti

Neil deGrasse Tyson

New York’ta yer alan Hayden Planetarium’un yöneticisi olan Neil deGrasse Tyson, dünya çapında oldukça ünlü bir astrofizikçi. Aynı zamanda medyatik bir isim de olan Tyson daha önce Family Guy, BoJack Horseman, Stargate: Atlantis ve The Big Bang Theory gibi yapımlara konuk oldu.

Tyson, Nine-Nine’da ise kendisi olarak yer aldı. Üçüncü sezonda Terry, Gina’ya astrofizik sınavında yardımcı olması için Tyson’a başvurmuştu.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"