Technologie

Burger King’den Prens Harry ve Meghan Markle’a iş teklifi – BBBurger-King

Büyük Britanya Krallığı, geçtiğimiz hafta çok şaşırtıcı bir ayrılma kararı ile sarsılmıştı. Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan, kraliyet ailesinden ayrılma kararı alarak Kanada’ya taşınacaklarını belirtmişti.

Çiftin aldığı bu kararın ardından ünlü restoran zinciri Burger King’den ilginç bir hamle geldi. Burger King, yeni bir taç vadeden bir reklam kampanyası hazırladı ve Prens Harry ile Meghan Markle’a iş teklifinde bulundu. Burger King ünlü çifte ”Eğer iş arıyorsanız, sizin için yeni bir tacımız var” dedi. Glassdoor verilerine göre Burger King’in saatlik çalışma ücreti 8 dolar.

Çift daha önceden yaptığı açıklamada mali açıdan Kraliyet ailesinden bağımsız olacaklarını ve iş arayaşında olduklarını belirtmişti. Çift henüz ‘mali açıdan bağımsız olma’ hedeflerini nasıl karşılayacaklarını açıklamasalarda Meghan’ın Disney ile anlaşma yaptığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2.Elizabet’ten onay geldi

Bu arada 2.Elizabeth de konuya karşı sessizliğini bozarak çiftin Kraliyet ailesinden ayrılma kararını ve yılın bir bölümünü Kanada’da geçirme kararını onayladı. Kraliçe, kendisinin ve ailesinin çiftin arzusuna tam ve kesin olarak destek verdiklerini belirtti. Kraliçe, çiftle ilgili nihai kararın önümüzdeki günlerde verileceğini ve karmaşık soruların yanıt bulabilmesi için daha yapılacak çok şey olduğunu söyledi.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!