Technologie

Casey Neistat, Ferdi Tayfur ve Spotify üçgeni! – BB

Casey Neistat, Ferdi Tayfur ve Spotify üçgeni!
YouTube’da Vlog denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan Casey Neistat, çok ilginç bir haberle gündemde. Ünlü yıldızın Spotify hesabı hacklenmiş durumda.

Casey Neistat, Ferdi Tayfur ve Spotify’ın bu şekilde bir araya geleceğini hiç ama hiç düşünmezdik. Ancak oldu. Kısa süre önce aşağıdaki paylaşımı yapan ünlü YouTube yıldızı Neistat, hesabının çalındığını belirtti ve Spotify’dan yardım istedi. Peki Neistat hesabının çalındığını nasıl anladı? Bunun cevabını paylaşımdaki fotoğraflar açık şekilde gösteriyor. Neistat’ın çalma listesine eklenen son şarkılar arasında ona yabancı bize ise çok tanıdık isimler yer alıyor. Ünlü ismin listesinde başta Ferdi Tayfur olmak üzere, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Nadide Sulta, Arzu, Ahmet Kaya, Ekin uzunlar ve Müslüm Gürses gibi isimlerden şarkılar yer alıyor. Neistat’ın bu liste hakkındaki yorumu ise şöyle: “Tüm çalma listelerim ve her şey gitti. Ayrıca (hesabımı ele geçiren kişinin müzik zevkine laf etmek istemiyorum) bu normalde dinlediğim müzik türü değil.”

Hesabını kurtarmak adına şifresini değiştirmek isteyen ancak bunu yapamadığı için Spotify’a isyan eden Casey Neistat, hiç beklenmedik bir şekilde Türkiye gündemine kendisini sokmayı başarmış durumda. YouTube’da 12 milyona yakın abonesi bulunan ve eskisi gibi video paylaşımı yapmayan ünlü isim, biliyorsunuz aynı zamanda bir film yapımcısı ve girişimci. Neistat’ın oğluyla beraber İstanbul’u ziyaret ettiği videolar da halen akıllardaki yerini koruyor.

Casey Neistat tarafından Türkiye gündeminde patlama yapan Spotify kaç aboneye sahip?

Spotify’ın dünya çapındaki “ücretli” abone sayısı en son açıklandığı kadarıyla 100 milyonu geride bırakmış durumda. Ücretsiz aboneler ile beraber toplam 217 milyon abone sayısına ulaşan platform, bu konuda gerçekten inanılmaz bir noktada bulunuyor. Bunun 2019 sonunda daha da yukarılara çıktığı düşünülüyor. Çünkü firma zaman zaman uygun fiyata 3 aylık premium abonelik kampanyaları düzenliyor. Bunların gerçekten çok büyük bir etkisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Vlog tutkunlarını memnun edece kamera aparatı


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!