Technologie

CES 2020’de gizli sergilenen sürpriz Samsung dizüstüSamsung

CES 2020 fuarının en önemli isimlerinden Samsung, gelen bilgilere göre fuarda gizli şekilde gizemli bir telefon yanında sürpriz bir dizüstü de göstermiş.

Samsung, geçtiğimiz günlerde CES 2020’de gizli bir telefon gösterdi haberiyle gündeme gelmişti. Sektörün önde gelenlerine kapalı kapılar ardında gösterildiği aktarılan telefon, kızaklı / genişleyebilir yapıda denilmiş ve büyük merak uyandırmıştı. Şimdiye ise firmanın aynı zamanda gizli bir dizüstü gösterimi yaptığı da ortaya çıktı. Sağlam kaynaklara göre bu dizüstünün bünyesinde genişleyebilen bir ekran yer alıyor. Bunun yukarıda görebileceğiniz patentlerini daha önce alan firma, ürünü gerçekten karşımıza çıkarmadan önce ilk gerçek fikirleri almış gibi görünüyor. Normalde 13,3 inç ekranı bulunduğu söylenen dizüstü, söylendiği kadarıyla bir tuşla ekran alanını yüzde 50 oranında artırabiliyor. Bu gerçekten çok kullanışlı duruyor ve bunun çerçevesiz ya da çok ince çerçeveli bir yapıda sunulduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 ve Galaxy S20 ailesi geliyor

Galaxy S20 ailesi ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2, biliyorsunuz 11 Şubat 2020 tarihinde lanse ediliyor. Burada en çok merak edilen cihaz olan Galaxy Fold 2, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıya sahip ve ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede premium bir deneyim sunacak Galaxy Fold 2, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göreyse gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Yeni katlanabilir modelin 850 dolara satılacağı biliniyor. Bu arada Galaxy S20 ailesi için kötü bir haber var. Eğer bu gerçekse modeller 120 Hz değil 60 Hz ekranla geliyor. Bu büyük bir hayal kırıklığı oluşturmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu yeni akıllı saat modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!