Sozialen Medien

#Christopher Plummer’lı Kayıp Uçak Dizisi “Departure”dan Fragman!

Christopher Plummer’lı Kayıp Uçak Dizisi “Departure”dan Fragman!

Christopher Plummer’lı Kayıp Uçak Dizisi “Departure”dan Fragman!

Gizemli senaryoları ya da Lost tarzı dizileri sevenler için yeni bir mini dizi geliyor. Peacock’ın yakında yayınlanacak olan mini dizisinin adı Departure ve yapımdan ilk fragman yayında! Dizi, Archie Panjabi ve Oscar ödüllü Christopher Plummer’ı, uçuş ortasında gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir yolcu uçağını bulmaya çalışan ve ona ne olduğunu belirlemeye çalışan araştırmacılar olarak karşımıza çıkarıyor.

Bir yolcu denizin ortasından kurtarıldığında ve hızla terör şüphelisi haline geldiğinde soruşturma daha karmaşık hale geliyor. Departure, hükümetin içindeki güçlerin bilinmeyen nedenlerle soruşturmayı engellemek için çalıştığının anlaşıldığı, karmaşık ve komplo dolu bir gerilim olarak nitelendiriliyor. Vince Shiao (Aftermath, Ransom) tarafından yaratılan altı bölümlük dizi, geçen yaz İngiltere’de yayınlandı ama nedense hiç konuşulmadı. Şimdi, Peacock tarafından yayınlanacak ve daha popüler bir ilgi bekleniyor.

  #Dünyanın En Güzel ve Güçlü Kadını Neslican Tay'ın Hayatı Hakkında 13 Bilgi!

Peacock tarafından yayınlanan resmi özete göre; Yolcu uçağı Flight 716, şok edici bir şekilde ortadan kaybolur ve zeki araştırmacı Kendra Malley (Archie Panjabi), akıl hocası Howard Lawson (Christopher Plummer)’la birlikte soruşturmayı yönetmesi için göreve getirilir. Savaşan ve olayın arkasında yer alan güçler onları tehdit ettiğinde, Kendra gerçeği bulmak ve tekrar bir olayın olmasını engellemek için daha çok hırslanır.

Dizide ayrıca, Kris Holden-Reid (Umbrella Academy), Rebecca Liddiard (Run This Town), Tamara Duarte (Longmire), Mark Rendall (Versailles), Peter Mensah (Midnight, Texas) ve Sasha Roiz (Suits) yer alıyor. Peacock, 17 Eylül’de dizinin prömiyer yapacağını duyurdu. Usta oyuncu Christopher Plummer, son olarak Knives Out filmiyle karşımıza çıkmıştı.

  #Glitch Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Hayal Gücünün Sınırı Yok

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"