Sozialen Medien

# Cursed Konusu – İnceleme ve Oyuncuları

Cursed Konusu – İnceleme ve Oyuncuları

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

Cursed Konusu

Nimue isimli gizemli güçlere sahip kız, köyüne olan saldırıdan sonra annesinin isteği üzerine sahip olduğu büyülü kılıcı Merlin adında bir büyücüye ulaştırmaya çalışıyor. Biz de bu kızın yolda yaşadıklarını ve kendisini yani özel güçlerini keşfetmesini izliyoruz. Yeni yeni ırklar yeni yeni yerler tanıyoruz, resmen yepyeni bir evrenle karşılaşıyoruz.

 

Cursed İnceleme

Dizi buraya kadar bence çok iyi gidiyor ama devamında işleyiş anlamında kötü olduğu için bizi etkilemeyi maalesef ki başaramıyor. Bence Cursed çok daha iyi olabilecekken işleyiş tarafında harcanmış bir dizi her ne kadar konusundan kusucak hale geldiysek bile küçük farklılıklarla diziyi izlenebilir hale getirebilirlerdi ama maalesef başaramamışlar. Netflix uzun zamandır yeni bir politikaya geçti tabi resmi bir açıklama yok bu tamamen benim fikrim. Mesela Netflix’in elinde 10 lira var diyelim bu 10 lirayla iyi bir dizi çekmek yerine 5 lira 5 lira olarak bölüp iki ayrı dizi çekiyor. Genelde bu diziler ise ya ortalama oluyor yada vasat oluyor. Amacı bir dizi parasıyla iki dizi çıkarmak veya bir film parasıyla ikisini çıkarmak. Genelde bu yapımların ortak özelliği başrole çok tanıdık ve sevilen bir oyuncu koyup her şeyi onun üzerine kurmaktan geçiyor. Buna örnek olarak Old Guard’ı verebiliriz. Sanki izlerken tüm bütçeyi başrole vermişler ki çekicek bir şey kalmamış gibi gözüküyor. İzleyici artık yeni bir şeyler bekliyor. Dizimiz çok klişe sahnelerde içeriyor. Dizide bir çok mantık hatasıda bulunmakta. Efektler konusuda derin bir yara bırakıyor. Kısacası dizi beni etkilemedi.

Cursed Fragman

cursed imdb cursed inceleme cursed konusu cursed oyuncuları

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!